AK Parti Milletvekili Özcan Ulupınar, Bayramda Gökçebey\'i Ziyaret Etti

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ile AK Parti il başkanı Hamdi Uçar Ramazan bayramının 2. günü Gökçebey’e gelerek vatandaşlarla bayramlaştı ve halkın bayramını kutladı.
AK Parti Gökçebey ilçe başkanı Zeki Usluoğlu, AK Parti Zonguldak il genel meclis üyesi Kenan Çetinoğlu, parti yönetim kurulu üyeleri ve halk tarafından coşkuyla karşılanan Özcan Ulupınar, burada uzun uzun partililer ve vatandaşlarla sohbet etti.
AK Parti Gökçebey ilçe başkanı ve Zonguldak il başkanının bayram kutlamasını içeren kısa konuşmasının ardından söz alan Özcan Ulupınar şöyle konuştu “Öncelikle mübarek ramazan bayramınızı ve 30 Ağustos Zafer bayramınızı kutluyorum. Komşumuz Yunanistan batarken biz büyüyoruz Vatanın bölünmez bütünlüğü için seve seve canını veren aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize de acil şifalar diliyorum.
Ülkemizin barış ve refahına çalıştığımız gibi başka ülkelerin refahı için de çalışıyoruz. Halkımızın büyük desteği ile Somali’ye 250 milyon dolar yardımda bulunduk. Ramazan ayı yardımlaşma ayıdır insanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır. Biz daima iyi günde kötü günde yanınızdayız. Vatandaşın ayağına seçimden seçime değil, her zaman gideceğiz. Zonguldak’a yapılacak yatırımlarda Gökçebey hiç şüphesiz gereken payı alacaktır. İlçenin Eğitim sorunu Sağlık sorunu vardır. Gökçebey’e bir Anadolu Lisesi lazımdır. Mevcut hastanenin kapasitesi arttırılması için çalışıyoruz. Ülkemizin partimize bu dönemde ihtiyacı vardır. Bu ustalık dönemimizde hedefimiz Türkiye’yi 2023 yılında dünyanın en büyük ilk 10 ülkesi içinde yer almasıdır. 1 Ekim 2011’den sonra İlçenin sorunlarıyla beraber, ilçe teşkilatını meclise bekliyorum” dedi

Kaynak: Zeki Başoğlu 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-09-05
Bu haber 1653 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 490
  Toplam: 5551274
   Online :

  86 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama