"Kanal Avrupa" Zonguldak'ta


2005 yılında Avrupalı Türklerin kurduğu ilk Türk Televizyonu Kanal Avrupa Zonguldak’ta.
Yapımcılığını ve sunuculuğunu usta gazeteci Ahmet Tübcel’in gerçekleştirdiği “Temizeller” programının Zonguldak ayağındaki çekimlerinde Zonguldaklı Gazeteci Seda Fidan yardımcı sunuculuk görevini üstlenecek.
Başta Avrupa ve Türkiye olmak üzere etkin habercilik anlayışı ile kısa sürede önemli izleyici kitlesine ulaşan Kanal Avrupa, Zonguldak’ta çalışmalara başladı.

Önümüzdeki iki hafta boyunca il genelinde yapılacak röportajlarla Zonguldak’ın tüm dünyaya sesini duyuracak.
Almanya’nın DUISBURG kentinden Alman yayın lisansıyla yayın yapan, D-Smart ve uydu yayınlarıyla tüm Dünyada izlenebilen, Türkiye Temsilciliği İzmir’de bulunan Kanal Avrupa, “Temizeller” Proğram çekimlerini Zonguldak’ta gerçekleştirecek.
Türkiye geneli hazırlanan yapımcılığını ve sunuculuğunu usta gazeteci Ahmet Tübcel’in yaptığı Temizeller Programı Zonguldak’taki çekimleriyle Zonguldak’ı tanıtacak.
Zonguldak’ta çekimleri gerçekleştirilecek programda Zonguldak bürokrasisi, siyasileri, sivil toplum kuruluşları ve yatırımcıları yer alacak.
Zonguldak’ın sorunlarının tartışılacağı, yatırımlarının anlatılacağı programda Zonguldak’ta 13 yıllık gazetecilik geçmişinin ardından Kanal Avrupa kadrosunda proğram asistanlığı ve yardımcı sunuculuk görevini üstlenen gazeteci Seda Fidan’da program sunuculuğu’nu üstlenecek.
Zonguldak bürokrasisi, siyasileri, sivil toplum kuruluşları ve yatırımcılarının katılacağı proğram çekimleri 4 Eylül 2011 pazartesi günü başlayarak ve yaklaşık iki hafta sürecek.
Kanal Avrupa gerçekleştirdiği çekimlerle Zonguldak’ın tüm dünyaya açılan yüzü olacak.
Kaynak: CUMA
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-08-28
Bu haber 2134 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 705
  Toplam: 5610006
   Online :

  84 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama