Bölge Haber Gazetesi 18 Yaşında

Devrek’te günlük olarak yayınlanan Bölge Haber Gazetesi 17. yayın yılını geride bırakarak 18. yıla ‘merhaba’ dedi.
    İmtiyaz Sahipliğini İbrahim Tığ, Sorumlu Yazıişleri Müdürlüğü’nü Celal  Şakir Telci,Genel Yayın Yönetmenliği’ni Hüsnü. Y. Öztürk ve Haber Müdürlüğü’nü  Serdar Davulcu’nun yaptığı Bölge Haber Gazetesi bugün 18. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor.
     22 Ağustos 1994 yılında kurulan gazetenin Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü’nü yapan Celal Şakir Telci,  yaptığı değerlendirmede; “Çağdaş, demokratik, laik ve Atatürkçü devrimlerinin savunucusu, insan hak ve özgürlüklerine önem veren bir çizgide yayın hayatını sürdürmeye devam edeceğiz. İlçemizin sorunlarının yanında Zonguldak’ın bütününü ilgilendiren sorunlarda da bölge haber okurun sesi olacaktır. Bölge Haber Gazetesi olarak ülkemiz üzerinde yapılan çirkin oyunlarla ve halkın menfaatine olmayan uygulamalara yönelik 17yıldır süregelen yayın ilkemizle karşı durmaya devam edeceğiz. 17 yıldır Bölgenin sesi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi.
     Bölge Haber Gazetesi sahibi İbrahim Tığ’da, Devrek’in, bölgenin kalkınması, gelişmesi için gazete olarak üzerlerine düşen her göreve de hazır olduklarını belirterek, “Bu günlere gelmemizde desteğini esirgemeyen bölge halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

Tefen67 olarak, Toplumsal sorumluluğu gözeten yayınlarla Zonguldak yerel basının kilometre taşlarından olan Bölge Haber Gazetesi’nin 18. kuruluş yıl dönümünü kutlar, Gazetenin İmtiyaz Sahibi İbrahim Tığ başta olmak üzere çalışanları, yazarları ve bugüne kadar emeği geçenleri tebrik eder, yayın hayatında başarılarının devamını dileriz.
Nice Yıllara!..

Kaynak:tefen67

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-08-21
Bu haber 1982 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 569
  Toplam: 5607976
   Online :

  66 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama