Devrek TSO’ dan Gökçebey’e Gıda Yardımı

 Devrek’te faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) tarafından ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapılmaya başlandı.
   Devrek ‘de faaliyette bulunan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımı yapılmaya başlandı. Oda tarafından yapılan yardımla ilgili açıklama yapan Devrek TSO Başkanı Mehmet Oktay,”Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından gönderilen 20 bin TL’yi Devrek ve Gökçebey’de bulunan yaklaşık 500 yardıma muhtaç ve yoksul aileye yardım paketi olarak oluşturulan ekiplerimiz aracılığı ile dağıtılmaya başlanmıştır Gökçebey İlçemizde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına dağıtılmak üzere gıda paketleri teslim edilmiş, Devrek’te de dağıtılmakta olan yardımlar İlçe Muhtarlıkları tarafından tespit edilen isim listesine göre oda personelimiz tarafından dağıtılmaya başlanmıştır” dedi.
    Oktay,”Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak Ramazan Ay’ında yapılan yardımların yardıma muhtaç ailelere ulaştırmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Bu mübarek günlerde hepimizin yoksul aileleri daha fazla gözetmesi ve yardım elini uzatması gerekmektedir” dedi.
Kaynak:Bölge Haber

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-08-12
Bu haber 1605 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 764
  Toplam: 5613327
   Online :

  81 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama