Usluoğlu; Gökçebey halkı artık sel korkusu yaşamayacak

DSİ Kastamonu 23.bölge Bölge Müdürlüğü tarafından  projelendirilip ihaleye çıkarılan Agustu deresi 2. Kısım Taşkın ve Rüsubat  Kontrolü İnşaatı Üntay inş.müh.san.ve tic.ltd.şti tarafından yapımına başlandı.
AK Parti Gökçebey İlçe başkanı Zeki Usluoğlu Gökçebey’de sel felaketine neden olan Agustu Deresi 2. Kısım Taşkın ve Rüsubat Kontrol inşaatında ıslah çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.
Agustu deresi taşkın ve rüsubat kontrolü çalışmaları hakkında açıklama yapan AK Parti Gökçebey ilçe başkanı Zeki Usluoğlu “Üntay İnşaat firması sahibi ile yaptığım görüşmede Agustu deresine 9 metre genişliğinde, karşılıklı olarak 1 km uzunluğunda 2,5 metre yüksekliğinde set yapılmaktadır, ayrıca proje kapsamında 4 adet köprü ve tersip bendi de yapılacak. Proje maliyeti yaklaşık 2 milyon TL’ye mal olacaktır.
Proje tamamlandığında her sağanak yağışta tedirgin olan Gökçebey halkı artık sel korkusu yaşamayacaktır. Agustu dere ıslah çalışmalarının yanı sıra ilçemizdeki Sağlık hizmetleri, Eğitim konusundaki eksiklerin giderilmesi için proje çalışmalarımız devam etmektedir. Gökçebey’e hizmet yapma konusunda bizlere yardımcı olan AK Parti milletvekillerine teşekkür ederim” dedi
      tefen67


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-07-16
Bu haber 2122 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 177
  Toplam: 5615967
   Online :

  40 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

sefa gök 2011-07-26 :

kanal küçük oluyor biraz daha büyük yapın da bikere olsun saglam olsun


ahmet 2011-07-18 :

bu yapılan kanalmı o suyu çekecek ne çivi ne çivi insanları kandırmayın .


ramazan aydemir 2011-07-16 :

birilerinin gökçebeyimize bir çivi bile çakma arzusunu yürekten destekliyorum.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama