Gazeteciler “Yola Devam” dedi

Yedi kişilik kurucu üye ile Çaycuma’da altı aydır faaliyet gösteren Çaycuma Gazeteci Derneği ilk olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede Divan Başkanlığına Halit Mısırlı, divan üyeliklerini de Lütfi Dedemen ve Davut Uyar seçildi. Saygı duruşu ile başlayan kongrenin açılış konuşmasını yapan Divan Başkanı Halit Mısırlı, Çaycuma’daki gazetecilerin birlik ve beraberliğinden mutlu olduklarını ifade etti. Sezai Bilici de faaliyet raporunu okudu.
   Ardından Yeni Yönetimin seçimine geçildi. Yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Sezai Bilici, Erhan Altıparmak, Hüseyin Tıraş, Davut Uyar ve Arslan Özkan. Yönetim Kurulu yedek üyeliğine ise şu isimler seçildi; Gönül Uzaldı, Lütfi Dedemen, Mehmet Yıldız, Barış Dinç, Gökhan Nalcıol. Denetim Kurulu Asil üyeliğine; Halit Mısırlı, Ercan Karakuş ve Sami Dinç seçilirken Denetim Kurulu yedek üyeliğine ise İlker Bostancı, Yüksel Alagöz ve Nazif Dindar seçildiler.

YENİ YÖNETİM GÖREV DAĞILIMI YAPTI
   Çaycuma Gazeteci Derneği Kongresini sonrası yeni seçilen yönetim kurulu toplantı düzenleyerek görev dağılımını gerçekleştirdi. Sezai Bilici yeniden dernek başkanlığına seçilirken, Erhan Altıparmak başkan yardımcılığı, Hüseyin Tıraş genel sekreterlik, Davut Uyar sayman, Arslan Özkan üyeliğe seçildiler.
   Yeni yönetim kurulu, Hasan Ataman, Lütfi Dedemen ve Halit Mısırlı’yı danışma kuruluna seçti.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-07-04
Bu haber 2113 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 201
  Toplam: 5611922
   Online :

  68 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama