Ulupınar; Gökçebey’e gelerek teşekkür konuşması yaptı.

AK Parti’nin zaferiyle sonuçlanan seçimlerin ardından Zonguldak AK Parti Milletvekilleri Köksal Toptan ve Özcan Ulupınar Gökçebey’e gelerek teşekkür konuşması yaptı.
Gökçebey’de AK Parti’nin mitinglerinin zayıf geçmesine karşın seçim sonrası düzenlenen etkinliğe mitinglerin aksine çok sayıda kişi katıldı.

Kalabalık bir halk topluluğunca davul zurna eşliğinde karşılanan AK Parti Zonguldak milletvekillerine partililer ve kalabalık halk topluluğu sevgi gösterisinde bulundu. Halkı selamlayan ve tek tek tokalaşan AK Parti milletvekilleri ilçe binası önünde seçimlerde verdikleri desteklerden dolayı Gökçebey halkına teşekkür ettiler.
TBMM eski Başkanı AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, seçim otobüsünde halka hitaben yaptığı konuşmada Zonguldak'ta tüm zamanların Türkiye'ye demokrasi geldikten sonra yapılan bütün seçimlerdeki tüm zamanların bir siyasi partinin almış olduğu oyların üzerine çıktıklarını söyledi.
Özcan Ulupınar da, Zonguldak'ta tarihi bir rekor kırarak çok yüksek oranda oy aldıklarını belirterek, "Bugünden itibaren çalışamaya başlayacağız. Büyük sorumluluk yüklendi omuzlarımıza, bunu hep birlikte başaracak, memleketimize güzel hizmetler yapacağız." dedi. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-06-14
Bu haber 1922 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 565
  Toplam: 5551349
   Online :

  100 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

süleyman 2011-06-14 :

Evet herkez sevincimize ortak oldu olsun... biz herkesi kucaklayan bir partiyiz...


şenol köseöğlu 2011-06-14 :

teşekkürler türkiye istikrar kazandı yüzde 50 de küçümsiyen varsa geri kafalı diyecem durmak yok yola devam


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama