AK Parti Çaycuma’da Miting Yaptı

 AK Parti Zonguldak Teşkilatı tarafından Çaycuma ilçesinde miting gerçekleştirildi. Mitingde konuşan TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan, "Bazı arkadaşlarımız çivi aradıkları için yapılan eserleri göremiyorlar" diye konuştu.
       Çaycuma meydanında gerçekleştirilen mitinge TBMM Eski Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, AK Parti 23. Dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Saltukova, Filyos, Gülüç, Perşembe Belediye Başkanları’nın yanı sıra İl Genel Meclisi üyeleri de alanı dolduran vatandaşları selamladı.
      CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk’ün, AK Parti’nin çakılı çivisi olmadığı iddiasını hatırlatan AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı, “AK Parti’nin bir tane çakılı çivisi yok diyorlardı. Ben onu hukukçu olarak biliyordum nalburcuymuş. Bundan sonra ben köylere 100’lük çivi ile çıkacağım. Ben AK Parti’nin yaptığı hizmetleri saymakla bitiremiyorum. Ali İhsan Köktürk AK Parti’nin yaptığı kadarını yapsın ben ismimi değiştiririm. Ali İhsan Köktürk’e vefa borcunuzu ödediniz. Artık yeter. Gelecek bayramlarda seyranlarda gelecek gideceksiniz” diye konuştu.
     Ardından vatandaşların karşısına çıkan Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, “Gece gündüz demeden acı ve tatlı günlerimizde arkadaşlarımızla hep beraber olduk. Bundan sonra da devam edeceğiz. Gezdiğim her yerde insanların büyük bir desteğini, sevgisini görüyoruz. Biz göreve geldiğimizde hizmetler verilemiyordu, ama o azimle önce belediyemizin mali yapısını düzelttik. Çarşı içi meydan projesi var. Burası Avrupa kenti olacak. Kapalı otopark projemiz bitti. İlk kazmayı vuruyoruz. 2004 yılında hastanemizi açtık, ama yetmiyor. Hastanemizin ek ilave tesisi Temmuz ayında ihaleye çıkıyor. Havaalanımızın açılmasını sağlayan değerli büyüklerime teşekkür ediyorum. Heyecan doluyuz, aşk doluyuz, hizmet doluyuz. Hiç merak etmeyin biz AK Parti iktidarı ve istikrar ile beraber yolumuza devam edeceğiz. CHP’li arkadaşlarımız bizden önce burada miting yaptılar. Hangisi projeden bahsetti. Ancak çok konuşurlar ama proje üretemezler” dedi.
    AK Parti 23. Dönem Milletvekili Fazlı Erdoğan, AK Parti hükümetinin iki dönem boyunca Türkiye’ye çok iyi hizmetler yaptığını vurgulayarak şöyle dedi:
   “9 yılın hesabını verdik. AK Parti yeni bir yapılanmayla yola devam ediyor. Gerek özel sektör gerekse kamunun önünü her noktada aşarak eserlerin temellerini atıp bitirdiklerimiz var, devam edenler ve başlayacak olanlar var. Başbakanımız bundan sonraki açıklamalarıyla 3. Dönemde nasıl bir yapılanmayla Türkiye’nin önüne projeler koydu. Türkiye’de yeni bir gelişme, her şeyde bir normalleşme var. Hizmetler vatandaşın ayağına gidiyor. Refah düzeyine kavuşmuş şekilde, faizler düşürülmüş, hiçbir banka batırılmadan zarar eden bankalar kara dönüşmüş, devletin mali bütçesi kontrol altına alınmıştır. Köksal Toptan bana göre bir değerdir. Türkiye için Başbakanımızın ne anlama geldiğini Türkiye biliyor. Zonguldak’ta öyle olacaktır. Biz onun çatısı altında bütün gayretlerimizi gösterdik, güç vermeye Zonguldak’ın bütün eserlerine imza atmaya çalıştık. Bu günlere geldiğimizde Türkiye’nin gerisinde kalmadık. Zonguldak gerçekten hedef projesi ile parlayan bir yıldız olacaktır. TTK ayakta kalacak, rehabilite edilecek ve özel sektör ve kamu ile büyüyecektir. İki dönem Türkiye’yi çok iyi yönettik.”
“Türk Bayraklarını görelim, burada bazı mitinglerde Türk Bayrakları yoktu” diyerek halkın önüne çıkan TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan, şöyle konuştu:
    “Bazı arkadaşları çivi aradıkları için yapılan eserleri göremiyorlar. Bizim çivi ile raptiye işimiz yok. Biz yaptığımız zaman büyük yaparız, Filyos Vadisi yaparız, havaalanı yaparız. Bu vadinin sanayi bölgesi kurulduktan sonra su ihtiyacı ne olur diye merak edenler var mI? Biz onu merak ediyoruz ve projesini yapıyoruz. 4 sene sonra buralar, Eğerci tarafından yapılacak olan baraj ile su ihtiyacı karşılanacak. Hayal dedikleri havaalanını dış hat seferlerine ve iç hat seferlerine açtık. Şimdi sesleri çıkmıyor. Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu, sessiz sedasız o havaalanına indi oradan kalkış yaptı. Bizim aradığımız milletimize hizmet karşılığı bir hayır duadır. Havaalanın açılması ile birçok köyde yaşlı vatandaşlarımız sabahleyin Münih’te kahvaltı yaptık, akşam yemeğinde köyümde torunlarımla beraberim dedi. Çivicilere iki şey göstereceğim. Zonguldak’ın 6 ilçesi var. Bu ilçelerin geçen 8.5 yılda neler yapmışız, derleyip toparlayıp kitapçıkta hazırladık. Şu kitapçığı inceleyen insaf sahibi hangi partiye mensup olursa olsun bu memlekete sevdalı kim açarsa açsın burada yapılan yatırımları görecektir. Burada da çivi yok . Burada 1290 km köy yolu asfaltı var 5 sene içinde köy hizmetlerine harcanan 120 trilyon para var. Burada içme suyu, kanalizasyon, köy yolları, parkeler, okullara yardım, okul yatırımları, çevre düzenlemeleri var. Ey muhalefet parti temsilcileri siz biliyor musunuz? Köylerin artık yol problemi kalmadı, köyler artık internet istiyorlar. Muhalefet partiler diyor ki ‘Siz bize oy verirseniz biz bunu yaparız.’ Siz 13 Haziranda yeterli oy alıp hükümet mi kuracaksınız? Böyle bir şey yok. Tutturmuşlar İntibak Yasası’nı çıkartacaklarını söylüyorsunuz. İki gün önce Başbakanımız söyledi emeklilerin durumunda iyileştirme yapılacağını ifade etti. Bunların vaatleri bunlarla bitmiyor. Her aileye 600 TL vereceklerini ifade ettiler. Bu vaadi 2009 yerel seçimlerinde Kılıçdaroğlu bu vaadi verdi. İstanbul Belediye Başkanı olması halinde bunu yapacağını söyledi. Ama bunu İstanbul yutmadı. İzmir'de kazandılar. Başbakanımız 'Hadi yapın bakalım' dedi. Hiç bir şey yapmadan kaçtılar."
   Vatandaşların alkışları eşliğinde zaman zaman konuşmasını yarıda bırakan Toptan, "Hedefimiz bu gün kü Fransa'nın düzeyine çıkmaktır. 12 Haziran seçimleri diğer seçimlere göre çok daha büyük bir önem taşımaktadır. Elbette bütün adaylar bizim kardeşimizdir. Bütün siyasi partilere ve adaylara, AK Parti olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Bütün seçim boyunca Zonguldak'ın geçmişine ve kültürüne yakışır bir propaganda gerçekleştirildi. Dilerim ki sandıktan hayırlısı ne ise o çıksın. Ama biz tam 40 gündür, arkadaşlarımızla birlikte Zonguldak'ın her köşesini karış karış dolaştık. Önümüzde 450 bin oy var. Kim bu oya yaklaşırsa o oylar onun olur dedik. Biz bu bilinç içerisinde çalıştık, çok şükür ki Zonguldak'ta kapısını çalmadığımız köy neredeyse kalmamıştır. Gerçekten Zonguldak bu seçimlere giderken 12 Haziran günü kendisine yakışanı yapacaktır" diye sözlerini sürdürdü.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-06-11
Bu haber 1653 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 237
  Toplam: 5611958
   Online :

  77 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Isidan Ala 2011-06-11 :

havaalanina bak kisin ucak inemez.yagmurlu havada,siste,ucaklar ankaraya iner..pisti kisa, birucak sirketinin ucaklari haricinde baska ucak inemez.o sirkette kazigin alasini atar.cünkü karsisinda rakip yok.hava alanini nasil yaptiginizi biliyoruz.ondan bundan almanyadaki iscilerden yardim dilenerek yaptiniz.devletseniz pisti uzatin,kötü havalarda inisi gerceklestirmek icin aletleri hava alanina monte edin ondan sonra havaalanini yaptik deyin..


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama