Kastamonulular İlhami Yılmaz İçin Kenetlendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak milletvekili adayı İlhami Yılmaz, Kastamonulular Kır Şenliği’ne katıldı. Kastamonulular, Yılmaz’a büyük ilgi gösterirken, kendilerini milletvekili olarak görmek istediklerini söylediler.

  MHP Zonguldak milletvekili adayı İlhami Yılmaz ve eşi Huriye Yılmaz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Kastamonulular tarafından her yıl düzenlenen Kır Şenliği’ne katıldı. Kastamonulular tarafından büyük ilgiyle karşılanan Yılmaz, eğlenmeye gelen vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sohbet etti. Her gittiği yerde sıcak ilgiyle karşılanan Yılmaz, 12 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde destek istedi. İlhami Yılmaz için kenetlenen Kastamonulular pik alanında her yere MHP bayrakları asarak Yılmaz’a destek çıktı. Bazı Kastamonulular, bu güne kadar Zonguldak’taki Kastamonuluların üçüncü sınıf insan muamelesi gördüklerini belirterek, yerel yönetimden de şikayetçi oldu. İktidar partisinin milletvekillerinden hizmet göremediklerini söyleyen Kastamonulular, İlhami Yılmaz’ın meclise gitmesi için ellerinden geleni yapacaklarını kaydettiler. Bir Kastamonulu vatandaş, “Benim 1 milyar oyum olsun, bir tanesini dahi AK Parti’ye vermem” derken, İlhami Yılmaz’a destek olacağını söyledi.

  İlhami Yılmaz’ın seçim çalışmalarına Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili de katılarak destek oldu. Kastamonulu olan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kastamonulu hemşerilerinden İlhami Yılmaz için destek istedi. İlhami Yılmaz’ın milletvekilliği dönemde 11 ayda Yenice-Karabük yolunu yaptığını hatırlatan Vergili, iktidar partisinin iki aydır 100 metrelik çöken yolu yapamadığını söyledi.
  İlhami Yılmaz’ın Zonguldak için şans olduğunu belirten Vergili, herkesin Yılmaz’a destek çıkmasını istedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-06-07
Bu haber 2276 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 589
  Toplam: 5607996
   Online :

  63 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama