Yılmaz; Tepebaşı’nda Konfeti ve Meşalelerle Karşılandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak milletvekili adayı İlhami Yılmaz, Tepebaşı Mahallesi’nde konfeti ve meşalelerle karşılandı.
  MHP Zonguldak milletvekili adayı İlhami Yılmaz, seçim çalışmalarına Tepebaşı Mahallesi’nde devam etti. Mahalleye girişte konfeti ve meşalelerle karşılanan Yılmaz, vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Yılmaz, yüzlerce kişi tarafından karşılanırken vatandaşlar “Bozkurt İlhami” diye slogan attı. Yılmaz coşkulu kalabalık karşısında konuşmasına “Bu coşkuya, bu samimiyete, bu muhabbete ancak şapka çıkartılır. Allah hepinizden razı olsun” diyerek başladı.
  Milliyetçi Hareket Partisi’ne karşı her türlü entrikanın, her türlü oyunun yapıldığını kaydeden Yılmaz, “Bu bakışınızdan öyle bir muhabbet, öyle bir samimiyet olsun ki buradan o gönderdiğimiz bakış ta Ağrı Dağı’ndan ses versin, Erciyes’ten ses versin, Cudi Dağı’ndan ses versin ki oradaki çakalları, sıçanları ininde boğsun. 12 Haziran seçimleri bugüne kadar yapılan seçimler gibi değil, 12 Haziran seçimleri cumhuriyet tarihinin belki de dönüm noktasını oluşturacak çok önemli dönemeçlerden bir tanesi. Bu mücadele öyle bir şeyler anlatıyor ki, karşımızdaki insanlar içeride ve dışarıda Türk milletine, Türk devletine karşı, hırslarını, hışlarını ve düşmanlıklarını güden insanların Milliyetçi Hareket Partisi’nin duruşu karşısında her türlü entrikaya, her türlü oyuna ve en sonunda biliyorsunuz gün önce televizyonda bir haber verildi. Dendi ki, ‘Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanına 6 Haziran günü Diyarbakır’da yapılacak olan PKK terör örgütü tarafından bir eylem ortaya konulacak’ denildi. Ama ne hikmetse bir gün sonra bu haber değişti ‘eski ülkücüler’ diye, eski bizim dava arkadaşlarımızdan kişileri topladılar. Oyunun boyutunu görebiliyor musunuz? Türk milletini kendi vatanında boğmak isteyen insanlar, Türk milletinin yegane temsilcisi Türk milliyetçiliğinin ileri taşıyıcısı dünya var oldukça kıyamete kadar Türk milletinin yaşamasından başka hiçbir kaygısı olmadan Milliyetçi Hareket Partililerin o mensuplarına karşı yapılan oyunları hepiniz görüyorsunuz” dedi.
  Bu hareketi durmadan, yılmadan anlatacaklarını kaydeden İlhami Yılmaz, “Peygamber Efendimize Sahabe-i İkram diyor ki, ‘Ya Resul Allah bir dua ette Ebu Cehil Müslüman olsun, Müslümanlara çok zulüm ediyor’ denildiğinde Peygamber Efendim Sehabe-i İkram’ın bu halinden mahzunlaşıyor ve dua etmeye niyetlendiğinde Allah-u Teala Cebrail Aleyhisselam vasıtasıyla ‘Orada dur, senin işin dua edip onların kafirliğini toparlamak değil, senin işin tebliğ, sen tebliğ edeceksin, anlatacaksın, sonucunu ben tayin edeceğim’ diyor. İşte bizde anlatacağız, anlatacağız, yılmayacağız, yorulmayacağız ve başaracağız diyerek yola çıkıyor, herkese bu davayı bu hareketi anlatacağız” diye konuştu.
  Yılmaz, konuşmasının ardından çocuklara çikolata dağıtırken, vatandaşlarla da tek tek tokalaşarak sohbetler etti.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-06-04
Bu haber 1564 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 483
  Toplam: 5606500
   Online :

  55 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama