Ulupınar; Devrekli Esnaflardan Destek İstedi

Milletvekili adayı Özcan Ulupınar Devrekli esnaflarda destek istedi. Belediye Başkanlığı döneminde hizmette sınır tanımadıklarını hatırlatan Ulupınar, bundan sonraki hedefinin ise memleketine daha faydalı olmak için Ankara’ya milletvekili olarak gitmek istediğini söyledi.
  Devrek eski Belediye Başkanı ve AK Parti Zonguldak milletvekili adayı Özcan Ulupınar esnafları tek tek ziyaret ederek 12 Haziranda yapılacak olan seçimlerde kendisine destek vermelerini istedi. Erken saatlerde Devrek esnafını tek tek ziyaret ederek esnaf ve yolda karşılaştığı vatandaşların hatırını soran Ulupınar, yapılacak seçimde kendisine destek vermelerini, 7 yıl süren Devrek Belediye Başkanlığı süresince hizmette sınır tanımadığını, bundan sonraki hedefinin ise memleketine daha faydalı olmak için Ankara’ya milletvekili olarak gitmek istediğini söyledi.
  Devrek esnafından ve vatandaşlardan yakın ilgi gören Ulupınar’ı kucaklayan vatandaşlar, ”İnşallah eski Başkanımız Ulupınar’ı Ankara’ya göndereceğiz ve 7 yıl bu memlekete hizmet verdiği gibi bundan sonra da Zonguldak’ımız ve Devrek’imiz için hizmet verecektir. Bundan hiç şüphemiz yok” dediler.
  Özcan Ulupınar’ın esnaf ziyaretine, eşi Özlem Ulupınar, kardeşi Celal Ulupınar Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Özbağı Belediye Başkanı İsmail Gözlü, AK Parti İlçe Başkanı Özcan Özmekik, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-06-02
Bu haber 1933 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 603
  Toplam: 5550354
   Online :

  70 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama