Hüseyin Yılmaz Ak Parti Çaycuma örgütüyle Çaycuma köylerinde.

AKP Zonguldak 4. sıra Milletvekili adayı Hüseyin Yılmaz Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, İl Genel ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte ilçeye bağlı Gökçetorlaklar, Serdaroğlu ve Güzeloğlu köylerine bir dizi ziyarette bulundu.

Ak Partinin tek başına iktidara geleceğini, ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal güvenliğe, spordan dış politikaya gönlü ak, alnı ak hizmetler sunduğunu söyleyen Hüseyin Yılmaz, “ Hükümetimiz özürlülerle ilgili çalışmaları Avrupa standartlarında, artık şehirde ne varsa köyde de o isteniyor. Önceden siyasilerden yol ve su istenirdi. Şimdi ise top sahası, çocuk parkı isteniyor. Bunları da il genel meclisimiz imkanlar ölçüsünde yerine getiriyor” dedi.
Hükümetimiz tarafından Zonguldak’a birçok hizmet yapıldığını ve yapılmaya devam ettiğini vurgulayan Hüseyin Yılmaz, Ankara’ya güçlü gitmek için sizlerden destek bekliyorum. Güçlü gidelim ve zor işleri başaralım” dedi.
Ak Parti İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı ise emeklilerin sorunlarını bildiklerini, yeni anayasa ile birlikte emeklilerin sorunlarına çözüm bulacağını söyledi.
Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen ise yaptığı konuşmada Ak Partinin 8.5 yıllık iktidarında tarih yazdığını, başta ana muhalefet olmak üzere muhalefetin inandırıcı olamayan vaatlerde bulunduğunu belirterek, boş vaatlerde bulunmuyoruz, bol keseden atmıyoruz, partinin oyu %50 civarında bunu %60’lara yükseltmek için çalışıyoruz. Çaycuma’nın bizim dönemimizde çehresi değişti. Bizler Ankara’da elimizin daha da güçlü olmasını istiyoruz. Bu nedenle 4. sıra adayımızı Ankara’ya sizlerinde desteği ile göndermek istiyoruz dedi.
Ak Parti heyetinin köylerde coşkulu bir şekilde karşılanması, parti yöneticilerini memnun etti.
Haber Kaynak: CUMA


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-06-02
Bu haber 1836 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 590
  Toplam: 5609891
   Online :

  55 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama