Yılmaz; Zonguldak’ta Düzgün Olan Bir Şey Görmedim

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak milletvekili adayı İlhami Yılmaz, TV8 kanalında yayınlanan “Seçim Kervanı” programına katıldı.21. Dönem Karabük Milletvekili ve MHP Zonguldak 1. sıra milletvekili adayı İlhami Yılmaz, TV8 kanalında Tayfun Talipoğlu’nun sunduğu “Seçim Kervanı” programına katıldı. Zonguldak Lavuar alanından yapılan canlı yayında konuşan Yılmaz, sorulara yanıt verdi.

Zonguldak’a gediği günden beri düzgün bir şey görmediğini belirten Yılmaz, insanların ‘kömür verirsen’ oy vereceğini söylediğini kaydetti. Yılmaz, “Problem olmayan bir şeyden bana bahsedebilir misiniz? Deveye sormuşlar ‘Boynun neden eğri’ oda ‘Nerem doğru’ demiş. Zonguldak’ta düzgün olan bir şey görmedim. Zonguldak’ta gerçekten söylüyorum düzgün olan bir şey göremedim. Geldiğimiz zaman Gazipaşa Caddesi’nden geçiyorum, arkadaşlarımla sohbet ediyorum etrafını göremiyorum. Ben buraya geldiğimiz zaman sükunu hayale uğradım. ‘Zonguldak bu olmaması lazım’ dedim. Geçmişte olaylar sadece TTK üzerine organize edilmiş. Evet TTK Zonguldak için önemlidir, Zonguldak’ın olmazsa olmazıdır, sadece Zonguldak’ın değil Türkiye’nin olmazsa olmazıdır. Yarın ne olacağı belli olmaz. Ülkenin nereye gideceği belli olmaz. Irak’ta olanlar, Kandil’de olanlar. Yarın bizim ülkemizde de olabilir. Planlar zaten bunun üzerine. Bu iktidara tekrar fırsat verilirse federasyona yönelik çalışmalar olacak. Yeni anayasa ile ilgili hiçbir şey bahsedilmiyor. Bu ülkede iki tane şeyimizden millet olarak taviz vermeyiz. Birincisi, vatan sevgisi ve imanından taviz vermez. İnsanların kafasını karıştırarak, insanları bir makarnaya, bir torba kömüre muhtaç ederek insanların geleceğini kendi istedikleri yönlendirmeye çalışılırsa, o insanlar içlerinde sakladıkları sevgilerinin altında kaybolup giderler. Seçim çalışmaları yapıyoruz. Adam bana ‘para verirsen oy veririm, kömür verirsen oy veririm’ diyor. Bu mudur bu milleti bu hale getirmek, bu mudur ayaklanması, bu mudur bu milletin uçması” dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-05-28
Bu haber 1720 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 254
  Toplam: 5611975
   Online :

  86 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

KARAELMAS KALEMİ 2011-05-28 :

umarım seçilse de seçilmese de zonguldak için çalışır ve bu eyrileri düzeltmeye gayret gösterir. fakat adama sormazlar mı sen karabük milletvekilliği yapmış birisin. o dönemde kaç defa zonguldağa geldin. hangi ilçeleri hangi köyleri ziyaret ettin. zonguldak için ne yaptın ne ürettin? meclis genel kuruluna hitaplarında veya sorularında zonguldağın sorunlarından bahsettin mi? sorarlar sayın vekilim sorarlar. ama ben yine de çalışmalarınızda size başarılar diliyorum


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama