Doç. Dr. Hüseyin Yılmaz’dan Yerel Tarih Araştırmacısı Uyar’a Ziyaret

Gökçebey ilçesine gelen AK Parti 4.sıra Milletvekili adayı Doç Dr. Hüseyin Yılmaz ve partililer merkezde esnafları ziyaret ettiler. Esnafların ve vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Yılmaz vatandaşlardan destek istedi.

Gökçebeyli Yerel Tarih Araştırmacısı ve Belediye Meclis Üyesi Sadi Uyar’ı da ziyaret eden Doç. Dr. Hüseyin Yılmaz ve beraberinde Dr. Mehmet Ali Dağcı yerel tarih çalışmaları hakkında bilgiler aldılar. Yılmaz ziyaretinde” İşyerinize girdiğimde bir tarihçi olarak tarih kokusu aldım sizi kutlarım. Ben Amerika Birleşik Devletleri Güney Florida Üniversitesi Tarih bölümünde Yardımcı Doçent olarak görev yapmaktayım benimle beraber gelen Dr. Mehmet Ali Dağcı arkadaşım ise ABD Utah Üniversitesi’nde görev yapmaktadır. Yerel tarih araştırmacısı olarak yaptığınız çalışmaları gördüm. Zonguldak ve bölge tarihine ışık tutuyorsunuz. Sizlerin yerel tarih alanındaki çalışmalarınızda destek olmak isterim bölge tarihi hakkında bende bir çalışma yapmak istiyorum en yakın zamanda sizinle bu konuyu detaylı olarak görüşelim” dedi.

Yerel Tarih Araştırmacısı Sadi Uyar, da " Öncelikle nezaketinizden dolayı teşekkür ederim ve daha geniş bir zaman dilimininde tekrar görüşmek üzere yine bekler, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-05-27
Bu haber 1817 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 630
  Toplam: 5550381
   Online :

  77 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama