Hacımusa Rıfat Hayri Sin İlköğretim Okulunda Okul Öncesi Şenliği Düzenledi

 Gökçebey H.H. Rıfat Hayri Sin İlköğretim Okulu’nda şenlik düzenlendi. 17/05/2011 tarihinde saat 10:30 da Okulda düzenlenen Şenliğe Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen, Hacımusa Belediye Başkanı Veysel Özsaraç, Mahalle  Muhtarları, öğrenci velileri ve Herkime mahallesi den bir çok vatandaş katıldı..
Şenlikler çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen yaptığı konuşmada Amaçlarının bütün Çocukları Okul Öncesi Eğitime katmak olduğunu belirten konuşma yaptı.
          Okul Müdürü Servet Büyükkol: Okul Öncesi Eğitimin yararları üzerinde durdu; “Okul Öncesi Eğitim ile Çocukların bedensel, bilişsel, duygusal, sosyal, kültürel, dil ve hareket gibi çok yönlü gelişimlerini desteklediğini,
       Okul Öncesi eğitim ile Çocukların ; beslenme, uyku, öz bakım becerileri, doğru ve sağlıklı temel alışkanlıklar kazanmalarının yanında doğa sevgisiyle çevreye duyarlı olmaları da sağlandığını,
         Bu etkinlikleri sevgi ve şefkat anlayışı içinde yürütüldüğünü. Çocukların  bireysel özelliklerini göz önünde bulundurulduğunu. Çocukların öz güvenlerini kazanmaları için  kısıtlamalara yer verilmediğini,.
       Hazırlanan  okul öncesi şenlikleri ile çocukların, sevgi, saygı, iş birliği, katılımcılık, sorumluluk, yardımlaşma ve paylaşma duygularını geliştirmelerine zemin hazırlandığını vurguladı”
     Çocukların gönüllerince eğlendikleri şenliklerde konuşmalarının ardından öğrenciler şiirler okudu . Dans gösterileri yaptı. Skeçler oynandı. Yarışmaları düzenlendi. Ardından çeşitli hediye çekilişleri yapıldı Gelen konuklara yemek ikram edildi.  
 
    

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-05-18
Bu haber 2537 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 694
  Toplam: 5609995
   Online :

  85 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Nurettin SARAÇLI 2011-05-18 :

Beldemin çocuklarını gözlerinden öpüyorum.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama