Uzun, Çıraklık Eğitim Merkezine Ziyaret Etti

19.Dönem Zonguldak Milletvekili ve Bağımsız Milletvekili adayı Ali Uzun Zonguldak Çıraklık Eğitim Merkezini ziyaret etti. 19.Dönem Zonguldak Milletvekili ve Bağımsız Milletvekili adayı Ali Uzun beraberindekilerle birlikte Zonguldak Çıraklık Eğitim Merkezini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Zonguldak Çıraklık Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Tabuktekin’le birlikte kurs gören öğrencileri sınıflarda ziyaret eden Ali Uzun meslek eğitiminin önemli olduğunu vurguladı. Sınıfları gezerek kurs bilgiler aldık çok önemli işler yapıyorlar. Bilerek bir işi yapmakla bilmeyerek yapmak arasında çok fark olduğuna inanıyorum. Eğitimli eğitimsiz arasında gören öğrencilerle bir süre sohbet eden Ali Uzun dersler hakkında öğretmenlerden bilgi aldı. Zonguldak Çıraklık Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Tabuktekin ve öğretmenlerle bir süre sohbet eden Ali Uzun, “Öncelikle bu kurumun müdürüne idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Bu işe önem veren şirket sahibi arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Çok önemli yapılan işlerin güvenlik açısından ne derece önemli olduğunu biliyorum. Bilindiği gibi seçim gezilerimize devam ediyoruz. Siyaset bir taraftan devam ediyor. Köylerde de çalışmalarımız olacak” dedi.
Herkes Halkımızdaki Olgunluğun Kıymetini Bilsin, Beni Kamuoyunda Güçsüz Göstermeye Çalışanlar Var
19.Dönem Zonguldak Milletvekili ve Bağımsız Milletvekili adayı Ali Uzun Zonguldak Çıraklık Eğitim Merkezini ziyaret sonrasında kameralara sert açıklamalarda bulundu.

Dedikodu siyasetine devam edildiğini dile getiren Uzun; 12 Haziran seçimleri Zonguldak’ta bu sefer farklı bir heyecan ile geçiyor. Bağımsız adaylığıma halkımızın desteği arttıkça ve bu kamuoyunda gözlemlendikçe maalesef bazı dedikodularda devam ediyor. Beni kamuoyunda güçsüz göstermek, iddiasız göstermek için bazı siyasi söylemlerde, “ oyunuz boşa gitmesin seçilemez” “ seçilirse a partisine ya da b partisine geçecek” ya da “son hafta çekilecek” gibi seviyesiz ve bir o kadar da ahlak dışı ve insafsız söylemlerle halkımızın kafasını karıştırmaya çalıştıklarını görüyoruz. En son bir seçim çalışmasında bizzat kendim şahit olduğum şahıslar, emniyet güçlerine verilmesi için müdahale etmemize fırsat vermeden kaçtılar. Tüm Zonguldaklı hemşerilerime sesleniyorum. Ben kendimi Zonguldak’ın adayı, milletin adayı olarak görüyorum. Hep dile getiriyorum, listeleri inceleyin ve inandığınız adaylara destek olun. Ama bunu yaparken Zonguldak’a ve Zonguldaklıya kim daha fazla faydalı olur sorusunu sormayı ihmal etmeyin. Bu sorunun vicdanınızdaki cevabına göre o adaya destek olunuz. Ben seçilecek olan beş milletvekilinden birine talibim sizin adınıza. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda gördük ki halkımız adaylığımızı sahiplenmiş durumdadır. Dile getirdiğim dedikoduların hiç birine inanmayınız. Zonguldak için halkımızdan destek istiyorum.
Geçtiğimiz günlerde Köksal Bey’inde bu konuda açıklaması olmuştu. Sonra Çatalağzı’ndan ben açıkladım. Bugünde ben bir kez daha sesleniyorum. Dedikodu siyaseti yapanlar, çeşitli entrika peşinde koşanlar bu işleri bıraksınlar. Herkes halkımızdaki olgunluğun kıymetini bilsin ve ona layık bir seçim çalışmasında, Zonguldak için neler yapabileceğini, Zonguldak’ın sorunlarını ve çözüm önerilerini anlatsın” dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-05-15
Bu haber 1940 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 179
  Toplam: 5645635
   Online :

  43 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama