23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Gökçebey’de coşkuyla kutlandı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 91.yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta, KKTC ve Dış temsilciliklerimizde olduğu gibi Gökçebey’de de büyük bir coşkuyla kutlandı.
23 Nisan Kutlama Etkinlikleri hükümet konağı önünde düzenlenen ilk törene Gökçebey Kaymakamı Halit Benek, Garnizon Komutanı Ahmet Başaran, Gökçebey Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçın, Siyasi parti ve sivil toplum örgütlülerin temsilcileri, daire müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Atatürk büstünün önüne çelenklerin sunulması, saygı duruşu’nda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunması ile sona erdi.
Kutlamalar kapsamında ikinci törende Şehir stadyumunda yapıldı. Gökçebey Kaymakamı Halit Benek, Garnizon Komutanı Ahmet Başaran, Gökçebey Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan, ile birlikte öğrenci ve törene katılanların bayramını kutlaması ile başlayan tören İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen’nin günün anlam ve önemini belirten konuşması ile sürdü. İlköğretim Okullarından katılan öğrencilerin gösterileri, halk oyunları, dans gösterileri ile devam eden, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Tören öğrencilerin folklor gösterileri ve yürüyüşüyle sona erdi.
23 NİSAN RESİMLERİ "RESİMGALERİ" TIKLAYIN

video.mynet.com

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-04-24
Bu haber 2139 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 2074
  Bugün : 1316
  Toplam: 4871360
   Online :

  55 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Yilmaz DEMİRBAŞ 2011-04-27 :

Atatürk'ün önderliğinde kurulan genç Türkiye Cumhuriyeti içtenlikle inanıyorum ki, kendine gelecek, çağdaş ülkeler seviyesine ulaşacaktır. Umuyorum ki, sehven(sözde) yanlışlıklar üzerine devam etmeyecektir.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama