Gökçebey Çim Sahasına Kavuşuyor.

Gökçebey Kaymakamlığı, Gökçebey Belediye başkanlığı ve Gökçebey İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa çalışmaları sonucunda Gökçebey’de bu hafta sonu Gökçebey Belediyespor – Çaydeğirmeni Belediyespor arasında oynanacak 1. Küme müsabakası ile Şehir stadyumu kullanıma açılacaktır. Haziran 2010 tarihinden itibaren 7 ay çimleme ve tadilat çalışmaları ile Gökçebey Şehir stadyumunun toprak olan zemini, doğal çim kaplanarak çimlendirildi ve bunun yanında yedek kulübeleri yeniden yapıldı ve kale direkleri yenilenerek kullanıma hazır hale getirildi.

İlçe Gençlik ve Spor müdürü Fazıl Aytaş “ Gökçebey Kaymakamlığı, Gökçebey Belediye Başkanlığı ve Gökçebey Gençlik ve Spor müdürlüğünün ortaklaşa kısıtlı olanaklarla, özverili çalışmalarla Gökçebey olarak uzun yıllardır özlemini duyulan çim futbol sahasına kavuşmanın mutluluğunu ve halkımıza bu hizmeti sunmanın gururunu yaşadıklarını, sporda tesisleşmenin önemli olduğunu bu hizmetle gençlerin daha nitelikli spor alanlarında spor yapabilme olanağına kavuşacağını böylelikle spor kalite düzeyinin yükseleceği daha etkili ve başarılı sporcular yetiştirileceğini ayrıca spor alanlarının Gökçebey’e kazandırılmasına yönelik Tenis kortu yapımı çalışmasının da sürdüğünü yakın bir süre içinde; Tenis kortunun da tamamlanarak hizmete sunulacağını” belirterek; Gökçebey’e futbol sahasının kazandırılmasında emek ve katkılarından dolayı önceki Belediye Başkanları merhum Kamil Karademir. Saim Aydemir’i minnetle anarak, Gökçebey kaymakamlığına, Gökçebey belediye başkanlığına, İl Gençlik ve spor müdürlüğü ve Gökçebey spor kulübü teknik direktörü Oğuz Yılmaz’a teşekkür etti.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-01-15
Bu haber 1757 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 989
  Bugün : 549
  Toplam: 5079962
   Online :

  61 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

ismet karcı 2011-01-15 :

sahamızın gökçebey gençligine hayırlı olmasını dilerim .emegi geçen giden kaymakamımız çetin bey fazıl hocam a cengiz beye belediye başkanımıza emegi geçenlere tşk ederim.halkımızı yarınki maça ilgi göstermesi dilegiyle slm


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama