Uçar, Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 87.Yıldönümü Kutlu Olsun

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Hamdi Uçar, Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 87.Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. "Uçar,’’Büyük önderimiz Atatürk’ün milletimize emanet ettiği demokratik ve laik Cumhuriyetimizi korumak, yaşatmak, her alanda çağdaşlaşma, refah düzeyimizi en üst düzeylere ulaştırmadaki görev ve sorumluluk bilincimizle kutlamanın mutluluk ve sevincini yaşıyoruz’’dedi.
AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar’ın kutlama mesajı şöyle:
              Büyük önder Atatürk’ün en büyük eseri olan ve sonsuza kadar koruyarak yaşatacağımız Cumhuriyetimizin 87. Kuruluş yıldönümünü büyük bir mutluluk, coşku ve heyecanla kutluyoruz. Cumhuriyet, savaştan çıkan yorgun ve yoksul bir ulusun kendi küllerinden yeniden doğuşudur.
               Atatürk’’ün,’’Çağdaş bir Cumhuriyet kurmak demek, milletin insanca yaşamasını bilmesi, insanca yaşamanın neye bağlı olduğunu öğrenmesi demektir.’' sözüyle Cumhuriyetin temel amacını en iyi biçimde  ifade ederken Türkiye Cumhuriyeti"nin korunması ve sonsuza dek yaşatılmasında hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Büyük önderimiz Atatürk’ün milletimize emanet ettiği demokratik ve laik Cumhuriyetimizi korumak, yaşatmak, her alanda çağdaşlaşma, refah düzeyimizi en üst düzeylere ulaştırmadaki görev ve sorumluluk bilincimizle kutlamanın mutluluk ve sevincini yaşıyoruz.
             AK Parti İl Teşkilatlarımız ve şahsım olarak, Demokratik ve Laik Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk başta olmak üzere, sonsuzluğa uğurladığımız şehit ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor, Tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularla kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.’’

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-10-28
Bu haber 1282 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 2718
  Bugün : 2880
  Toplam: 4828911
   Online :

  167 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama