Sağlam’a teşekkür yemeği düzenlendi

Gökçebey Belediyesi Veteriner Hekimi aynı zamanda Zonguldak Hayvan Hakları Derneği Kurucusu Dernek Veteriner Hekimi Fuat Sağlam’a teşekkür yemeği düzenlendi. Ticaret Sanayi Odası Lokali’nde düzenlenen geceye Hayvan Hakları Derneği Onursal Başkanı ve TSO Başkanı M. Salih, Demir Hayvan Zonguldak Hakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Evren Türeci Sezgin, Zonguldak Hayvan Hakları Derneği Kurucusu Veteriner Hekim Fuat Sağlam ve dernek yöneticileri katıldı.
Düzenlenen gecede konuşma yapan Zonguldak Hakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Evren Türeci Sezgin bu zamana kadar hiçbir ücret almadan hayvanları muayene ettiği için bu geceyi düzenlediklerini belirten Sezgin, dernek kurulduğundan beri özverili olarak çalışan Fuat Bey’e katkılarından dolayı bu geceyi düzenledik. Hem bir arada olduk hem de kendisine ufak bir hediye vermek istedik başarılarının devamını diliyorum dedi. 
Ardından konuşma yapan Zonguldak Hakları Derneği Kurucusu ve Veteriner Hekim Fuat Sağlam ise bu geceyi düzenleyen herkese teşekkür etti.
Ardından Hayvan Hakları Derneği Onursal Başkanı M. Salih Demir ve Zonguldak Hakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Evren Türeci Sezgin desteklerinden ötürü Zonguldak Hakları Derneği Kurucusu ve veteriner hekim Fuat Sağlam’a teşekkür plaketi takdim etti.
Haber Kaynak: zonguldakgundem

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-10-03
Bu haber 1855 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 159
  Toplam: 5645615
   Online :

  25 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama