Gökçebey ÇPL “Çok Özel Hareketler” Adlı Tiyatro Oyunu Sahneledi

Gökçebey Çok Programlı Lise Belgin Aytaş ve Murat Kaymaz öğretmenlerin hazırladığı ve Öğrencilerin oynadığı,’ Çok Özel Hareketler’ tiyatro oyunu çok beğeni topladı.
22.Haziran 2010 Salı günü akşamı Zafer düğün salonunda ÇPL’nin ‘ Çok Özel Hareketler’ tiyatro oyununa Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç başta olmak üzere çok sayıda ilçe halkı katıldı.
Gökçebey Çok Programlı Lise Belgin Aytaş ve Murat Kaymaz öğretmenlerin hazırladığı ve Öğrencilerin oynadığı,’ Çok Özel Hareketler’ tiyatro oyunun içinde Skeç’ler, Şiirler, Zar Muzik Grubu yer aldı.
Ceyhun Kılınç, Yavuz Partlak, Göksunon Çakıroğlu, Ebry Çufalı, Gürkan Kayalık, Aslıgül Kil, Ceyhun Başoğlu, Ramazan Eyioğlu, Serhat Tapuzoğlu, Hatice Yılmaz, Leyla Partlak, Sema Ala, Beste Bicici, Hasan Can Seferoğlu, Semar Kuru, Helin Çetinok, Yasin Şafak Özkan, kadir Albuz, Hüsayin Karakaş, Satılmış Eserli, Murat Karakaş, Tanju Güler, Eyüp Kararmış, Gamze Özsaraç, Fatma Yolcu, Hurşit Karademir, Aytaç Demirbaş, Muhammet Kocaarslan, Cenk Kılınç, Elif Çufalı, Duygu Partlak,Harun Raşit Akyüz,Şirin Yılmaz ve Harun Adıbay öğrenciler” oynadığı ‘Çok Özel Hareketler’ tiyatro oyunu, izleyicileri zaman geldi düşündürdü, zaman geldi hüzünlendirdi, zaman geldi güldürdü, Zar müzik grubun birbirinden güzel türkülerine eşlik ederek doyasıya eğlendiler.
Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç,’ İlçemizin Çok Programlı Lise Öğretmenleri Belgin Aytaş ve Murat Kaymaz’ın hazırladığı ve Öğrencilerin oynadığı,’ Çok Özel Hareketler’ tiyatro oyunu çok güzeldi. Usta tiyatro oyuncularını aratmayacak kadar başarılıydı. ’ Çok Özel Hareketler’ tiyatro oyunu hazırlayan Belgin Aytaş ve Murat Kaymaz öğretmenlerimiz başta olmak üzere öğlencileri canı gönülden kutlarım. Herkes rolünü iyi ezberlemiş ve sahnede de harikaydılar. Bugüne kadar zevkle izlediğim tiyatrolardan biri idi diyebilirim.”dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-06-23
Bu haber 2700 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 27
  Toplam: 5671478
   Online :

  30 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

mustafa yamak 2013-06-06 :

VEDAT BEYDEN DE AYNI İCRAATLERİ BEKLERİZ


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama