Aratoğlu, TDH Eskişehir Mitingini Değerlendirdi “SEVGİ KAZANACAK”

Parti kurma çalışmalarını sürdüren Türkiye Değişim Hareketi lideri Mustafa Sarıgül’ü Eskişehir İl Merkezi’nin açılışında Türkiye Değişim Hareketi Zonguldak Örgütü, Zonguldak ve Ereğli’den birer otobüs, Gökçebey, Devrek ve Çaycuma’nın ortak kaldırdığı bir otobüs ile Eskişehir’e Sarıgül’ü dinlemeye ve destek vermeye gittiler. Açılışa Gökçebey’den TDH İlçe Başkanı Necati Aratoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Engin Oktay Katıldı.

Mustafa Sarıgül’ün konuşmasını ve Eskişehir izlenimlerini anlatan TDH İlçe Başkanı Necati Aratoğlu şunları söyledi. ”Sabah 10:00 civarında Eskişehir indik. Konuşma saatine kadar, Eskişehir’i gezdik. Gerçekten çok güzel bi şehir, Eskişehir Belediye Başkanını tebrik etmek lazım, gerçekten şehri mükemmel hale getirmiş, inşallah bizim iktidarımızda da tüm belediye başkanlarımız aynı belediyecilik zihniyetine sahip olan insanlardan oluşur.
Eskişehir’i gezdikten sonra konuşmanın yapıldığı alana gittik. Saat 14:00 civarı Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün gelişiyle gördüğüm coşku, tüm çabalarımızın ve yorgunluğumuzun boşa olmadığını gösterdi. Bunun Sayın Genel Başkanımızın İnsana verdiği değerden ve sevgiden kaynaklanıyor. Bundan önce ki partimde 30 yıla yakın görev yaptım ancak insanlara bu kadar değer verildiğini görmedim. Türkiye’deki işsizliğin bitmesi için, Güneydoğu sorununun bitmesi için, yargı bağımsızlığını bozmak isteyenlerin sonunun gelmesi için önümüzdeki seçimlerde halkımızın Demokrasi ve Cumhuriyet düşmanlarına gereken dersi vereceğine inanıyorum. Sayın genel başkanımızın dediği gibi, SEVGİ KAZANACAK…” dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-04-01
Bu haber 1614 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1238
  Bugün : 429
  Toplam: 4961081
   Online :

  77 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama