Ali Uzun Çaycuma ve Gökçebey de ilgi odağı oldu

19. Dönem DYP Zonguldak milletvekili, Başkent Üniversitesi genel koordinatörü Ali Uzun cumartesi günü Çaycuma ve Gökçebey de ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. ANAP ve DYP birleşmesinden yeniden kurulan Demokrat Parti de bütünleşmeyi pekiştiren çalışmaya destek verdi.
Ali Uzun’un programında İl Başkanı Hakkı Karagüzel, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu ve eşi Dilek Çimenoğlu, Merkez ilçe başkanı İzzet Genç, Ereğli ilçe başkanı İsrafil Erdoğanoğlu, Gökçebey ilçe başkanı  Recep Aladağ, Bakacakkadı belde başkanı Ekrem Yılmaz, Çaycuma ilçe başkanı  Ali GÜN, Yüksel Odabaş, Sadık Sağtekin, Mahir TEKİN, Şenol Çakar, Temel Uslu, bulundular.
Ali Uzun; ‘ Veysel Atasoy, ve Ömer Barutçu Hizmetlerinden örnekler vererek kendilerinden övgü ile bahsetti.
İlçe başkanı Ali Gün  ise ‘Bu parti sayesinde milletvekili olmuş, bakan olmuş kişiler partimizin yolunu bilmiyor. Ancak her ay 5 milyar parayı ceplerine koymasını biliyorlar’ diyerek güneş  Müftüoğlu’na gönderme yaptı.
Çaycuma Programı:
Ali Uzun saat 11’oo de Bakacak kadı beldesinde karşılandı. İl Başkanı, merkez ilçe başkanı, il ilçe yöneticileri karşılamada hazır bulundular. Buradan hep birlikte Çaycuma ilçesine geçildi. Belediye’nin hemen önünde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Ali Uzun tüm vatandaşlarla teker teker el sıkıştı. Vatandaşların çoğunluğuna isimleri ile hitap etti. 
Parti önünde bulunan isimlerden Yüksel Odabaş, eski ilçe başkanı Sadık Sağtekin Dikkat çeken isimler oldular.
Partide yapılan  törende ANAP ilçe başkanı Nusret Dereli’ye  Demokrat Parti rozeti takıldı.
Ali Uzun Çaycuma teşkilatında yaptığı konuşmada özetle şunları dile getirdi:
Bu ülkede çakılan tüm çivilerde Demokrat Parti, Adalet Partisi,  Anavatan Partisi, Doğru Yol partisi imzası vardır. Zonguldak ve bölgemizi de de aynı şekilde biz çivi çaktık. Bu güne kadar bunları dile getirmedik. Artık başımızı kaldırıp biz yaptıklarımızı anlatacağız, Hiçbir vaatte bulunmayacağız. Çünkü bizim yaptıklarımız bellidir. ‘ dedi.
‘erdemir’i biz yaptık. Kardemir’i biz yaptık. Seka’yı biz yaptık. Üniversiteyi biz kurduk’ diyen Ali Uzun ‘ Nefes aldığımız sürece 24 saat ilimizin, bölgemizin, ülkemizin hizmetinde olacağız. Bartın ve Karabük üniversitelerinin alt yapısını da Biz gerçekleştirmiştik’ dedi.
Seçimlere kısa bir süre kaldığını belirten Ali Uzun Seçim her ne kadar bir yıl sonra olsa da seçim nisan veya Mayıs ayında başlar. Biz ilçeleri, beldeleri bu seçimde yarışa sokacağız. Ekiplerimiz bizim yaptıklarımızı anlatacak. Halkımız inanıyorum bizim yaptıklarımı unutmamıştır, unutmayacaktır’ dedi
GÖKÇEBEY KARŞILAMASI
Gökçebey ilçesinde ilçe başkanı Recep Aladağ yaklaşık 50 kişilik bir gurupla Ali Uzun’u karşıladı. Burada ANAP eski ilçe başkanı Selahattin Yılmaz da hazır bulundular.  Parti binasının önünde yapılan karşıma sonrası partiye çıkıldı. Çaylar içildi. Daha sonra Parti önüne inildi, bir kahvehanede çaylar içildi. Atatürk büstü önünde topluca bir fotoğraf çektirildi ve program böylece bitti.
Ali UZUN ÇANAKÇILAR’DA
28 yıl önce il imar müdürlüğünde çalıştığı dönemde Çanakcılar’ın yatırımına destek veren Ali Uzun Mithat ve Mehmet Çanakçı tarafından karşılandı ve ağırlandı. Burada daha çok anılar tazelendi. Yatırımcının önündeki  engellerin  kaldırılması konuşuldu. Yaklaşık 700 kişinin sigortalı çalıştığı Çanakcılar  ‘ın başarısının gurur verici olduğunu belirten Ali Uzun ‘Çukur köyünden dünyaya meydan okumak kolay bir iş değildir.Bu aileyi herkesin desteklemesi gerekir’ dedi. Çanakçılar  da çay sohbetinde Çaydeğirmeni belediye başkanı  Satılmış Gebeş de bulundu.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-03-15
Bu haber 2250 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 285
  Toplam: 5645741
   Online :

  90 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama