Eğitim Sen’den Ümit Eser’e Ziyaret

Eğitim Sen Çaycuma Temsilcisi İsmet Akyol ile Yönetim Kurulu Üyeleri Zeki Sam Oral ve Ayhan Ataman Çaycuma Kayıkçılar İlköğretim Okulu’nda öğretmen olarak görev yaparken, Gökçebey Bakacakkadı Durmuş Demirel İlköğretim Okulu’na sınav yoluyla müdür olarak atanan Ümit Eser’i ziyaret ederek kutladı.
Ziyarette konuşan Eğitim Sen Çaycuma Temsilcisi İsmet Akyol, hem kendilerinin yoğunluğu hem de Ümit Eser’in toplantıları nedeniyle ziyaretin geciktiğini belirterek; “Ümit Eser başarılı bir öğretmenimizdi. Bakacakkadı Durmuş Demirel İlköğretim Okulu’nda da bu başarısını devam ettireceğinden hiçbir şüphemiz yok. Kendisini kutluyoruz. Eğitim Sen olarak, atamalarda belli bir liyakatin olmasını sürekli savunduk ve partizanca yapılan kadrolaşmaların karşısında olduk. Sendika olarak açtığımız davalar sonucunda haksız, hukuksuz ve liyakatsiz yapılan müdür ve müdür yardımcılığı atamalarında bugün belli bir yere gelindi. Eğitim Sen olarak, sınav yoluyla atanan diğer okul müdürlerini arayıp kutlayarak, eğitim-öğretim faaliyetlerinin sağlıklı yürütülmesi ve başarının artırılması anlamında katkı sunacağımızı belirttik” dedi.
Bakacakkadı Durmuş Demirel İlköğretim Okulu Müdürü Ümit Eser de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Okul müdürlüğüm süresince demokratik bir eğitim anlayışı doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceğim” dedi.
Eğitim Sen yöneticileri ziyarette müdür yardımcısı Ramazan Kır ve okul öğretmenleriyle de görüştüler.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-03-07
Bu haber 2201 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 207
  Toplam: 5671658
   Online :

  99 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama