Köktürk`ten, Posbıyık`a ziyaret

CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyıkı ziyaret etti.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, beraberinde Muslu Belediye Başkanı Sebahattin Adıyaman, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Çaycuma ilçe Başkanı Şeref Köktürk, İl Genel Meclis Üyesi Umut Başoğlu, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Cevat Laçin, Tamer Peker, Halil Fırat ile Belediye Başkanı Halil Posbıyıkı ziyaret etti. Milletvekili Ali İhsan Köktürk, “Sayın Başkanımıza hem geçmiş olsun dileklerimizi iletmek hem de Ereğlinin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunmak için ziyaretimizi yapıyoruz. Ereğli vizyonu ile bir marka kent haline gelmesini sağlayan Belediye Başkanımız bizim için Karadeniz Ereğli kadar önemli ve değerlidir.

Karadeniz Ereğlinin sadece Türkiye değil Avrupada da vizyon sahibi olmasını sağlayan başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Karadeniz Ereğli Zonguldak için olduğu kadar ülkemiz için de çok önemli bir kenttir. Ereğlinin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunacağız ve üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız” dedi.
Başkan Posbıyık ise, ziyaretten son derece mutlu olduğunu belirterek, “Sayın vekilimize, belediye başkanlarımıza, il yöneticilerimize, ilçe başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bana moral verdiniz. Kendisi hastanede yattığım sürece benimle ilgilendi. Sayın vekilimize Ereğlinin sorunları ile ilgili olarak da kendisine bilgi aktaracağım ve kendilerinden taleplerde bulunacağım” dedi.

Haber Kaynak:Zirve

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-02-23
Bu haber 1433 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1546
  Bugün : 191
  Toplam: 4886971
   Online :

  154 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama