Ak Partili İl Genel Meclis Üyeleri İl Yönetim Kurulu toplantısına katıldılar

Ak Parti İl Teşkilatının Ak Partili Yerel Yöneticilerle yaptığı bütünleşme toplantıları devam ediyor.Ak Parti Zonguldak İl Teşkilatı Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı G.İsmail Öztürk’ün toplantıya ilişkin açıklaması şöyle; “Ak Parti İl Teşkilatının Ak Partili Yerel Yöneticilerle yaptığı bütünleşme toplantıları devam ediyor. Bu doğrultuda Ak Partili İl Genel Meclis Üyeleri 12 Şubat saat 18.00 de İl Teşkilatında yapılan haftalık İl Yönetim Kurulu toplantısına katıldılar. Yerel Yöneticilerimizin önemini ve değerini çok iyi bildiklerini söyleyen İl Başkanı Hamdi Uçar özellikle köylerde yaşayan halkımıza hizmet etmek için gecesini gündüzüne katan Ak Partili İl Genel Meclis Üyelerine bu özverili çalışmalarından ötürü çok teşekkür etti ve İl teşkilatı olarak her zaman arkanızdayız dedi.
    İl Genel Meclisi Üyeleri adına söz alan İl Genel Meclisi Başkanı İsmail Terzi de İl Başkanı Hamdi Uçar’a bu toplantının tertip edilmesinden ötürü teşekkür ederek “Ak Partili İl Genel Meclis Üyeleri olarak sayın Başbakanımıza ve Ak Partimize layık birer yerel yönetici olmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve bu yolda durmadan dinlenmeden çalışmaya devam edeceğiz “dedi.
   Ak Parti yerel yönetimler başkanlığının koordinasyonu ile Ak Partili İl Genel Meclis üyeleri her ay düzenli olarak en az bir kere il başkanı Hamdi Uçar başkanlığında bir araya gelerek sorunların çözülmesi için değerlendirmelerde bulunmaktalar.”

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-02-13
Bu haber 1541 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 132
  Toplam: 5671583
   Online :

  90 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama