Uçar ve Yönetim Kurulu üyeleri TTK Genel Müdürünü ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Taş Kömürü Kurumu Genel Müdürlüğü’ne atanan Burhan İnan’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi.

  İl Başkanı Hamdi Uçar ve beraberindeki Yönetim kurulu üyeleri bugün öğleden sonra Türkiye Taş Kömürü Kurumu Genel Müdürü Burhan İnan’ı makamında ziyaret ettiler. İl Başkanı Uçar, Genel Müdür İnan’a Yönetim Kurulu üyelerini tanıttı.
 
TTK Genel Müdürlüğü’ne atanarak görevine başlayan İnan’a görevinde başarılar dileyen Uçar şöyle konuştu:"TTK Genel Müdürlüğünün üstlendiği  görevin zorluluğunun farkındayız. Bundan sonraki süreçte Genel Müdürümüzün görevinin zor olduğunun bilincindeyiz.Hem üretim artırılırken zararın da  düşürülmesi için büyük bir çabaya  ve zamana ihtiyacımız var. Bu sorumlulukları birlikte paylaşarak aşmaya çalışacağız. Biz, size ve kurumumuza her türlü desteği vermeye hazırız.  TTK  Zonguldak’ın olduğu kadar Türkiye içinde önemli bir sanayi kuruluşlumuzdur.  Demir’in ana hammaddesinin istenilen üretim seviyesine ulaştırılarak  satış gelirlerinin artırılması bölgemizi kalkınmasına da büyük katkı sağlayacak. Kurumla ilgili geçmişe ait tablonun çok iyi olmamasına rağmen  bizim görevimizde istihdamın artırılması için işçi alınması, yatırımların yapılması, zararın azaltılması isteğimizdir. Tabiî ki madencilik sektöründe zararın giderilmesi kısa sürede mümkün değildir. Bu anlamda da Sayın Genel Müdürümüzü destekliyoruz ve çalışmalarında da başarılar diliyoruz.’’

       TTK Genel Müdürü İnan, kurum içerisinden geldiğini vurgulayarak  zor bir görev üstlendiğini bunu gerçekleştirmek için  hep birlikte çalışacaklarını belirtti. İnan zamana ihtiyaçları olduğunu da kaydederek  kurumun ekonomik yapısı ve hedefleri hakkında da bilgiler verdi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-12-02
Bu haber 1255 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 323
  Bugün : 5
  Toplam: 5386458
   Online :

  15 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama