AK Parti den "Demokratik Açılım ve Milli Birlik Projesi"

  AK Parti Zonguldak İl Başkanlığından yapılan açıklamada” Hükümetimiz tarafından yürütülen,’’Demokratik Açılım ve Milli Birlik Projesi’’nin halkımıza anlatılması programı uyarınca, ’’Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’’ 15 Kasım Pazar günü Zonguldak’da yapılacak.

AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar’ın Başkanlığındaki toplantı Genel Maden işçileri Sendikası Şemsi Denizer Salonu’nda saat 12.00’de başlayacak. ‘’Demokratik Açılım ve Milli Birlik Projesi’’ni Genel Merkezimizden görevlendirilen Çorum Milletvekili MKYK üyesi, TBMM Sağlık-Aile- Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanvekilimiz Sayın Agah Kafkas yönetecek. Sayın Kafkas,’’Demokratik Açılım ve Milli Birlik Projesi’’nin açılımı konusunda ayrıntılı açıklamalarda bulunacak. Toplantıya Parti teşkilatımızın Ana Kademe, İl, İlçe ve Beldelerimizin Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, Mahalle ve Köy temsilcileri, Sandık Yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Başkanlarımız katılacaklar.

 İl Başkanı Hamdi Uçar,  TBMM’de görüşülmeye başlanan ‘’Demokratik Açılım ve Milli Birlik Projesi’nin halkımıza doğru ve net bir şekilde anlatılması gerektiğini,bu amaçla da tüm illerde olduğu gibi ilimizde de çalışmalara başlanacağını belirterek,’’Bunu da gerçekleştirecek olanlar öncelikle teşkilatlarımızdır. Genel Merkezimizce tüm illerde görevlendirilen Milletvekillerimiz basın yayın medya ve haber Ajansları aracılığıyla halkımızı bilgilendirecekler. ‘’Demokratik Açılım ve Milli Birlik Projemizi’’Halkımız ve kamuoyuyla paylaşacağız”

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-11-13
Bu haber 1544 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 69
  Toplam: 5671520
   Online :

  65 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama