Beldede Payton Sefası

               Bakacakkadı Belediye Başkanı Muhammet Albuz, kendi parasıyla Payton aldı.
Yaklaşık bir aydır Bakacakkadı Beldesinde vatandaşların ve dışardan gelen misafirlerin hizmetine sunulan Payton’u yaklaşık 15 TL’ye mal eden Bakacakkadı Belediye Başkanı Muhammet Albuz, “Memleketimizde sadece televizyonlarda gördüğümüz Payton’u Bakacakkadı halkı neden sahip olamasın anlayışıyla özel olarak Manisa’da siparişini verip halkıma kazandırdım” dedi.

Açıklamasını şu şekilde sürdüren Başkan Albuz; “Beldemize kazandırmış olduğum Payton şu memleketimizde sadece tek tük televizyonlarda görüyoruz. Ben diyorum ki bütün gençlerimiz, yaşlılarımız, sakatlarımız kim olursa olsun bunlar yararlansın istiyorum. Biz bunlardan parada beklemiyoruz. Sadece gezsinler görsünler etrafı. Arada kısa mesafede uzun mesafede dolaşsınlar düşüncesiyle aldım. Yani turizme değer verildiğini bilsinler. Turizm nedir onu anlasınlar. Medeniyet nedir onu anlasınlar. Bu memlekete eğer bunları getirmez isek, yol yapmasak bu gibi yenilikleri getirmez isek memleketin ufku açılmaz” dedi.

Paytonun kullanan Hayrettin Albuz ise; “Bakacakkadı Belediye olarak iki aydan beri faaliyet göstermekteyiz. Bakacakkadı halkımızın gerekçe çevreden gelen misafirlerimizin ve diğer illerden gelen misafirlerimizin, genelde 100. yıl Atatürk Hizmet Köyü tesislerine gelen yabancı turistlerin hizmetine ve Bakacakkadı halkına hizmet vermekteyiz” dedi.

Haber Kaynak: CUMA

Haber Kaynak: CUMA

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-10-23
Bu haber 2304 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 189
  Toplam: 5671640
   Online :

  96 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

kenan ALBUZLU 2009-10-27 :

nostalji yaşamak isteyenleri bakacakkadı'ya bekliyoruz


....SEMRA.... 2009-10-24 :

Güzel düşünmüş Belediye Başkanı, değişik bir şey..Biz de isteriz:)


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama