Gökçebey’de Hacı Adayları Uğurlandı

             Hac görevini yerine getirmek üzere Gökçebey’den kutsal topraklara gidecek olan hacı adayları dualar eşliğinde uğurlandı.
Diyanet İşleri Başkanlığı’nın organizasyonunda Hac görevlerini yerine getirmek isteyen 15 hacı adayı Gökçebey Müftüsü Ünal Baş tarafından yapılan dualarla uğurlandı.
Gökçebey’den kutsal topraklara hacca 15 kişi gitti. Bu hacı adaylarımızın 13’ü Diyanet İşleri Başkanlığı’nın organizasyonunu ile geri kalan 2.kişi de özel şirket tarafından hac görevlerini yerine getirecekler.
Hacca gidecek hacı adayları için Salı günü  aksam namazı ile yatsı namazı arasında özel hacı uğurlama programı yapıldı. Bu programa çok sayıda ilçe halkı katıldı.
Gökçebey’de kutsal toprakla hacca gidenlerin listesi şöyle:  Satiye Başoğlu, Sevim Öztürk, Gülüzar Pazarlıklı, Huriye Piricioğlu, Hacer Saygı, Huriye Saygı, Satı Saygı,,Sevim Tulumoğlu, Recap Başoğlu, Mehmet Pazarlı, Yaşar Saygı ve Ahmet tulumoğlu, Celal Uzunel Çarşamba günü saat 12.00’de yapılan törenle uğurlandı.   
Duygulu anların yaşandığı tören sorunda hacı adayları yakınları tarafından kutsal topraklara dualarla uğurlandı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-10-21
Bu haber 1475 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1328
  Bugün : 1177
  Toplam: 4616981
   Online :

  188 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

...SEMRA... 2009-10-22 :

Allah herkese o kutsal topraklara gitmeyi ve görmeyi nasip etsin...Bütün hacı adaylarının niyetlerini Allah şimdiden kabul etsin.. Giidp gelenlerden olurlar inşallah...


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama