CHP GÖKÇEBEY ÖRGÜTÜ BAKACAKKADI’DA KİTAP VE MASKE DAĞITTI
Cumhuriyet Halk Partisi Gökçebey İlçe Başkanlığı Bakacakkadı’da Çocuklar için kitap, belde halkı için maske dağıtarak esnaf ziyareti gerçekleştirdi.Pandemi tedbirleri kapsamında, CHP Gökçebey ilçe başkanı Murat Merdivan ilçe yönetimi ile beraberinde Bakacakkadı belediye başkanı Oktay Albuz, CHP Gökçebey İlçe kadın kolları, Gökçebey belediye meclis üyeleri, Bakacakkadı belediye meclis üyeleri ve CHP Bakacakkadı belde başkanı Salim Kaya ile birlikte, Bakacakkadı’da  vatandaşlara maske dağıtımı ve esnaf ziyareti yaparak sorunlarını dinlediler.

Aynı zamanda CHP Gökçebey kadın kolları ile CHP Bakacakkadı belde kadın kolları ile birlikte stant açarak Çocuklara kitap sürprizi yaparak, maske dağıttı.
CHP Gökçebey Kadın kolları, Bir çocuğun yüzüne bakmak, onun gözlerindeki ışığı görmek, küçük mutluluklarıyla mutlu olabilmek çok güzel. Hep birlikte daha güzel günler göreceğiz." ifadelerini kullandı.

İlçe başkanı Murat Merdivan, Maskelerimizi takarak ve  sosyal mesafeye de dikkat ederek Bakacakkadı Beldesi'nde geleceğimiz olan sevgili çocuklarımız için kitap, belde halkımıza maske dağıtımını aynı zamanda Bakacakkadı esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Birlikte başaracağız, bu hastalığı da birlikte aşacağız diye bugün maske dağıtımı yaptık. Maske kullanımı herkes tarafından kullanılması zorunlu olduğundan dolayı bir anda herkesin kullandığı bir eşya durumuna geldi. Etkinliklerimizin bundan sonra da devamı gelecek Bakacakkadı Belde Halkımızın göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ederiz” dedi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2021-02-04
Bu haber 158 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 930
  Bugün : 1503
  Toplam: 5507834
   Online :

  946 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama