CHP’li Milletvekili Yavuzyılmaz’dan Gökçebey Platformu’na Tam Destek
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz  Yavuzyılmaz Gökçebey Platformu  ziyaret etti. Milletvekili Yavuzyılmaz’a , CHP  Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye Başkanı  Oktay Albuz, CHP Gökçebey İlçe Başkanı Mithat Arat, CHP ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP İl Genel Meclis Üyesi  Hasan Tülübaş, ve Partililer eşlik etti.
Milletvekili Yavuzyılmaz ve ekibini Gökçebey Platformu Başkanı Halit Karademir ve üyeleri karşıladı.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Gökçebey İlçesi Bodaç Köyü mevkiinde ‘Biyokütle Enerji Santrali ve Atık Yakma Tesisi kurulması planlanan bölgede Gökçebey Platformu üyeleriyle birlikte incelemelerde bulundu.
Deniz Yavuzyılmaz, gezi sonrası şu açıklamayı yaptı: “Gökçebey İlçemizde, bir doğa harikası olan Bodaç Köyü mevkiinde ırmak kenarında kurulması planlanan Biyokütle Enerji Santrali ve Atık Yakma Tesisi bölgesini yerinde inceledik. Bilindiği üzere, Biyokütle Enerji Santrallerinde; tavuk gübresi, kanalizasyon atıkları, her türlü çöp, sanayi atığı, araba lastiği gibi her türlü atık  yakılmakta, bu yakmadan açığa çıkan zehirli gazlar ve kirlilik, havaya ve suya karışmaktadır. Gökçebey İlçesi gibi bir doğa cennetinin, İTHAL ÇÖP CEHENNEMİNE dönüştürülmesine  izin vermeyeceğiz! Halkımızın yanındayız. 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2019-10-20
Bu haber 620 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 930
  Bugün : 358
  Toplam: 5292972
   Online :

  48 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama