Kaymakam Karakurt’un yeni yıl mesajı
Gökçebey Kaymakamı Ökkeş Furkan Karakurt, Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Karakurt mesajında; “2018 yılını geride bıraktığımız bu günde 2019 yılını karşılamanın tatlı heyecanını yaşıyoruz. Yeni yılda değerli Gökçebey’ li hemşerilerimizin daha huzurlu, daha güzel ve daha mutlu bir ilçede yaşayabilmesi için sizlerin de desteğiyle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizin sosyal, ekonomik ve kültürel alanda, eğitim alanında ihtiyaç duyduğu gelişime kavuşabilmesi için yeni bir şevk ve enerjiyle, daha büyük projelerin hayata geçirileceği bir yıl olmasını ümit ediyorum.

 Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımıza sunulan kamu hizmetlerinin hızlı, verimli ve kaliteli bir biçimde sunulabilmesi için Kaymakamlığımız ve tüm kuruluşlarımızca sürdürülen gayret ve çalışmalar, 2019 yılında da birlik, beraberlik, dayanışma ve ahenk içinde sürdürülecektir.

 Bu duygu ve düşüncelerimle, yeni yıla girerken, sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve dayanışma duygularının hakim olduğu bir dünya özlemiyle, yeni yılın İlçemize, Ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesi dileğiyle vatandaşlarımızın ve mesai arkadaşlarımın yeni yılını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve başarı dolu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum” dedi
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2019-01-01
Bu haber 704 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 890
  Bugün : 631
  Toplam: 4773113
   Online :

  112 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama