CHP Gökçebey İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
CHP Gökçebey İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen  ilçe danışma kurulu toplantısı 14 Eylül 2018 Cuma günü Gökçebey’de yapıldı.

CHP Gökçebey İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Tefen Teras Kafe Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya; CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz, CHP il başkanı Hakkı Güney, CHP Zonguldak il disiplin kurulu başkanı Halil Kodaman, 27. Dönem CHP Zonguldak milletvekili adayı Umut Başoğlu, CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay, CHP Kilimli ilçe başkanı Filiz Karademir, CHP Devrek ilçe başkanı Yaşar Bükrü, CHP merkez ilçe başkan yrd. Hasan Çakır, CHP Zonguldak il genel meclis üyesi Mustafa Uzundal, Zonguldak Mimarlar odası başkanı İl yönetim kurulu üyesi sayman Fırat Birkan, CHP Zonguldak il yönetim kurulu üyeleri M. Zeki Esen, Fatih Ala, Agah Yazıcıoğlu, Muzaffer Soyer, Muazzez Özkan, Olcay Can, Hüsnü Hazır, Oktay Albuz, eski Hacımusa beldesi belediye başkanı Veysel Özsaraç, CHP Bakaçakkadı belde başkanı Nevzat Kaya, ADD Gökçebey şube başkanı eski CHP Gökçebey ilçe başkanı Halit Karademir, Belediye meclis üyesi Musa Aladağ, Eski CHP Gökçebey ilçe başkanları Ali Rıza Karademir, Vural Cebecioğlu ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, danışma kurulunun açılış konuşmasını CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay yaptı. Partililerin görüş ve önerilerini dinlemek için böyle bir toplantı gerçekleştirdiklerini ifade eden  Oktay, İlçe danışma kurulunun gündemini 24 Haziran seçimlerinin değerlendirilmesi, ve yerel seçim de izlenecek strateji ile yol haritasının belirlenmesi ve öneriler olarak belirledi. 24 Temmuz günü yapılan seçimler öncesi yaptıkları çalışmaları anlatan İlçe başkanı Cem Oktay daha sonra sandık bazında oy kaybedilen ve oy artan bölgelerin analizlerinin yaptı. Oktay, Gökçebey CHP İlçe örgütünün başarılı bir seçim süreci geçirdiği değerlendirmesi yaptı. 

Daha sonra sırasıyla Parti üyesi Mustafa Özdemir, İl yönetim kurulu üyesi Oktay Albuz, Hüsnü Hazır, eski CHP Gökçebey  İlçe başkanı Vural Cebecioğlu,  CHP Zonguldak il disiplin kurulu bşk Halil Kodaman, 27. Dönem CHP Zonguldak milletvekili adayı Umut Başoğlu, CHP Zonguldak il başkanı Hakkı Güney, CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş konuşma yaptı.

2019 yerel seçim öncesi, karşılaştırmalı durum değerlendirmesi yapıldı. Partililerin 2019'a giderken izlenmesi gereken yol ile ilgili görüş ve önerileri alındı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2018-09-15
Bu haber 995 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1064
  Bugün : 761
  Toplam: 4743621
   Online :

  74 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama