Gökçebey’den Başoğlu’na Tam Destek
Gökçebeyliler CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Umut Başoğlu’nu bağrına bastı.
Ramazan bayramının 3. Gününde CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Umut Başoğlu, beraberinde  il yönetimi, Ereğli, Devrek ve Çaycuma ilçe yöneticileriyle birlikte, Gökçebey’e gelerek  Bayramlaşma ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ardından ilçe merkezinde vatandaşlara seslenen Başoğlu, büyük ilgi gördü. Gökçebeyliler adeta Umut Başoğlu’nu bağrına bastı.

Gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Başoğlu yaptığı konuşmada, “Biz millet için, toplum için, gençlerimiz, kadınlarımız, huzurlu bir Türkiye için yola çıktık. Türkiye'nin en sorunlu alanlarından biri ekonomidir. TL'nin nasıl eridiğini hep birlikte gözlemiyoruz. Çiftçi, emekli, işçi hayatından memnun değil. Düzenden memnun olan tek bir sınıf var, o da rantiyeciler sınıfı. Kendisini yakan, intihar eden rantiyeci var mı? Bugün artık tüm çıplaklığı ile görülmektedir ki, Türkiye’nin çalışan ve üreten kesimleri üretimden hak ettikleri payı alamıyorlar. Ülkemiz nitelikli büyüme potansiyelini gerçekleştiremiyor. Türkiye, üretimde ve bölüşümde uygar dünyanın gerisinde kalıyor. Milyonlarca işçimiz düşük asgari ücretle çalışmak zorunda bırakılıyor. Esnafımız, vergi ve kredi borçlarını ödeyemiyor. Sattığı malın yerine yenisini koyamıyor. Bu düzeni değiştirmenin sorumluluğu hepimize düşüyor. Bizim dönemimizde asgari ücret yükselecek, emekli iki maaş ikramiye alacak, çalışanın, emeklinin yüzü gülecek. Vergiler azalacak, teşvikler artacak, çiftçi üretecek, esnaf satacak, memlekete bereket gelecek.

Onurumuz, geleceğimiz için sıkılmış bir yumruk gibi kenetlenip güçlerimizi, akıllarımızı, gönüllerimizi birleştirerek Türkiye’yi ve Zonguldak’ı yeniden ayağa kaldıracağız. Sizlere güveniyor, desteklerinizle bunu başaracağımıza inanıyorum.
İçinizden bir kardeşiniz bir evladınız olarak herkese elimi uzatıyor, Zonguldak’ı yeniden ayağa kaldırmak için el ele vermeye çağırıyorum.” dedi.

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Umut Başoğlu’nun Bayramlaşma  ziyaretine; CHP Zonguldak İl başkan V. Hakkı Güney,  İl Başkan yardımcısı Dr Eylem Ertuğrul, CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay, CHP Çaycuma ilçe başkanı Tuncay Akyol, CHP Devrek ilçe başkanı Yaşar Bükrü, CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı İlayda Alagöz,CHP Ereğli ilçe başkan yardımcısı. Yıldıray Arslan, İl yönetim kurulu üyeleri Muzaffer Soyer, Murat Gürdal, Agah Yazıoğlu, Cemal Şahin, Cengiz Koşar, Fatih Ala, eski Merkez ilçe başkanı Ebru Uzun, eski Gökçebey belediye başkanı Zeki Kılınçarslan, Devrek ilçe kadın kolları, Çaycuma ilçe kadın kolları Gökçebey ilçe kadın kolları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Partililer ve vatandaşlar katıldı.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2018-06-18
Bu haber 1465 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1007
  Bugün : 935
  Toplam: 4712855
   Online :

  117 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama