BAŞOĞLU, GÖKÇEBEY’E “UMUT” DAĞITTI
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayı Umut Başoğlu Çaycuma ve Devrek’te yürüttüğü seçim çalışmalarına, Cuma günüde Gökçebey’de devam etti.

CHP Zonguldak milletvekili adayı Umut Başoğlu Gökçebey’de geniş ilgiyle karşılandı. İlçe başkanlığında bir süre yöneticilerle bilgi alış-verişinde bulunduktan sonra beraberindeki partililer ile birlikte Gökçebey Pazar Yerini  gezerek vatandaşlarla sohbet etti, dertlerini ve isteklerini dinledi. Başoğlu sohbet ettiği esnaf ve vatandaştan 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Başoğlu’nun ziyaretine Gökçebey halkının ilgisi oldukça fazlaydı. Daha sonra Gökçebey Muhtarlar derneğini de ziyaret eden Başoğlu muhtarlarla bir araya geldi.

Gökçebey çalışmasında Milletvekili Adayı Umut Başoğlu’na, CHP Zonguldak il başkan V. Hakkı Güney, İl yönetim kurulu üyeleri,  CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay, Devrek ilçe Başkanı Yaşar Bükrü ve yönetici arkadaşları, CHP Devrek Kadın Kolları, CHP Gökçebey Kadın Kolları, Eski Gökçebey belediye başkanı Zeki Kılınçarslan, Yazar Hamit Kalyoncu ve çok sayıda partili eşlik etti.   

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2018-06-09
Bu haber 1378 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 890
  Bugün : 617
  Toplam: 4773099
   Online :

  113 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama