Başoğlu, “Sizlerin desteğiyle başaracağız”
Çaycuma, Devrek ve Gökçebey’de seçim çalışmalarını yürüten CHP Zonguldak Milletvekili adayı Umut Başoğlu, köy gezilerine de aralıksız devam ediyor.
 
Köy çalışmalarına ağırlık veren Başoğlu, gittiği her yerde, “Bu topraklarda doğup büyüyen, burada yaşayan ve geleceğini de burada tasarlayan bir kardeşiniz olarak, sizlerin TBMM’deki sesi olmak için, CHP’den aday oldum. Uygulanan yıkım politikalarıyla, Zonguldak büyük göç verdi. İşsizlik arttı, ekonomisi çöktü, nüfusu azaldı. Kent adeta tarumar oldu. Artık yeter. Buna dur demenin zamanı geldi.” diyor.
 
Köy gezilerinde büyük ilgi gören Başoğlu, Çaycuma’nın Yazıköyü, Emirşah, Sandallar, Güdülü ve Çayır köylerinde yaptığı konuşmada, “Çocuklarımıza ekonomisi çok daha güçlü, kentleşmesi çok daha güzel, yarınlara umutla yönelen bir Zonguldak bırakmak bizlerin elinde. Sizlere güveniyor, desteklerinizle bunu başaracağımıza inanıyorum. İçinizden biri olarak herkese elimi uzatıyor, kentin makus talihini yenmek için el ele vermeye çağırıyorum. Millet ittifakıyla Zonguldak’ta daha da güçlüyüz. Vatandaşlarımızın bize göstermiş olduğu destekten gözlemlediklerimize göre Zonguldak’tan 3 milletvekili garanti gözüyle bakıyoruz. Şimdi 4’üncü vekilliği almak için çalışıyoruz.” dedi. 
 
Haber: CUMA 

 
 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2018-06-03
Bu haber 1401 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1121
  Bugün : 154
  Toplam: 4662243
   Online :

  136 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama