ADD'DEN DAYANIŞMA KAHVALTISI
Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma şubesinin 25 Mart 2018 Pazar günü Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlediği “Dayanışma Kahvaltısı” çok sayıda davetli ve üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

“DAYANIŞMA KAHVALTISI” etkinliğine; CHP Milletvekili Şerafettin TURPÇU,Çaycuma Belediye Başkanı Bülent KANTARCI, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İNAM, önceki dönem CHP milletvekili Ali İhsan KÖKTÜRK, İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp BAYRAKTAR, CHP İlçe Başkanı Tuncay AKYOL ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet KÖKTÜRK ve yönetim kurulu üyeleri, GMİS eski başkanı Ramiz MUSLU, Emekliler Cemiyeti Başkanı Nizamettin İYİDOĞAN, Ziraat Odası Başkanı Rıza ÇAPKIN, EĞİTİMSEN il sekreteri İsmet AKYOL, EĞİTİMSEN ilçe Yönetim kurulu üyeleri, EĞİTİM İŞ ilçe Başkanı Olcay ÖZYURT ve yönetim kurulu üyeleri ve ayrıca Zonguldak programına geçerken etkinliğe uğrayan ADD Genel Başkanı Tansel ÇÖLAŞAN ve GYK üyesi Öner TANIK, Devrek ADD Şube Başkanı Çetin BOZKURT, Gökçebey ADD Şube Başkanı Halit KARADEMİR, ÇASAT Başkanı Mevlüt KIRNAPÇI, Yardımseverler Derneği Başkanı Emel YURTBAY, TEMA temsilcisi Seçkin ÜNSAL, Emlakçılar Derneği Başkanı Erol ÜNLÜ katıldı.

Yoğun ilgi gösterilen kahvaltıda, ADD Çaycuma Şube Başkanı Zeki Saim ORAL, “Öncelikle bizleri yalnız bırakmayan başta üyelerimize, ve tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.“Bu tür etkinlikler önemlidir. Üyelerimizin bir arada olması, güçlü olduğunu hissettirir. Genel Merkez yöneticilerimiz şube etkinliklerine daha çok destek vermeli, bu desteği gören şubeler kendilerini daha güçlü hissedeceklerdir, etkinliğimize katılan ADD Genel Başkanımız Tansel ÇÖLAŞAN ve GYK üyelerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra ADD Genel Başkanı Tansel ÇÖLAŞAN kısa bir konuşma yaptı.
Çölaşan; “Bu tür etkinlikler dostlukların pekiştirildiği yerlerdir. Önümüzde çok önemli bir seçim süreci var. Bizler bu seçime her an hazır olmalıyız. Aksi takdirde KHK larla yönetileceğimiz bir süreç yaşayacağız. Cumhuriyet tamamen yıkılmış olacak. Artık partiler birbirlerine bakacak değildir. O parti bu parti seçimi yok, Cumhuriyet var. Atatürkçü düşünce sisteminde birleşmemiz gerekir. İlkeler çerçevesinde ortaklıklar yapılmalıdır. Aksi takdirde dönüşü olmayan bir yol içinde olacağız. Çocuklarımızın geleceğini güvenli ellere bırakmak istiyoruz. Ulus devlet bütünlüğünü yeniden yaşatmak istiyoruz.Laik Türkiye’yi yeniden kurmak istiyoruz. Bunun içinde herşeyi yapmaya hazırız.” dedi.
Genel Başkan Çölaşan Zonguldak programı nedeniyle etkinlikten ayrıldıktan sonra kahvaltı programı da 13.30 gibi sona erdi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2018-03-27
Bu haber 567 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 2001
  Bugün : 943
  Toplam: 4473974
   Online :

  40 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama