GÖKÇEBEY ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ SAHNEDE PARLADI
Gökçebey Ortaokulu, başarısını tiyatro alanında da gösterdi. 30 Mayıs 2017 Salı günü Gökçebey Ortaokulu Mustafa İnan Çok Amaçlı Salonunda gösterilen, okulun Türkçe öğretmeni Nazan Şam tarafından hazırlanan Üstün Dökmen'e ait  Komşu Köyün Delisi adlı altı perdelik tiyatro oyunu, halk tarafından yoğun ilgi gördü.

Her insanın biraz deli biraz da akıllı olduğunu, önemli olanın içimizdeki deliyi bulmak gerektiğini anlatan oyunda seyircilere anlamlı bir mesaj verildi.

 Tüm sene boyunca çocukların hazırlıkları sonucu oluşturulan oyuna Gökçebey Kaymakamı Gökhan Öztürk, Milli Eğitim Şube Müdürü Muhamet Atlı, İlçe Jandarma Karakol  Komutanı Hamdi Çakır, Halk Eğitim Müdürü Hüseyin Recep Topal,Gökçebey Ortaokulu müdürü Mehmet Bulut, Müdür yardımcısı Taner Seferoğlu,Hilmi Güneş, Okul aile  birliği Başkanı Hayrettin Karadağ, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Ali Danacı, İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Şahin Kazak, Karapınar Ortaokulu Müdürü Emrullah Kulluk, Tütüncüoğlu İlkokulu Müdürü Yılmaz Demirbaş, Hacımusa Herkime Rıfat Hayri Sin Ortaokulu Müdürü Servet Büyükkol, Müdür yardımcısı Zafer Tenkoğlu, İcra Müdürü Bekir Belketin, Veyisoğlu köyü derneği başkanı Emekli Şube Müdürü Ali Rıza Yılmaztürk, öğretmen, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2017-06-01
Bu haber 999 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 3464
  Bugün : 1957
  Toplam: 4308848
   Online :

  297 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Taner SEFEROĞLU 2017-06-01 :

Gökçebey Ortaokulu olarak güzel bir etkinlikte daha buluştuk. Yoğun katılımla gerçekleşen program çok beğenildi. Okulumuzun vizyonu sosyal faaliyetlerle her geçen gün artıyor. Amacımız bu faaliyetleri artırmak ve her zaman daha iyisine ulaşmak. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama