GÖKÇEBEY KAYMAKAMLIĞINDAN VEYİSOĞLU KÖYÜNE ZİYARET

Gökçebey Kaymakam Vekili,Vali Yardımcısı Sedat Yıldırım beraberindeki daire müdürleri ile birlikte 28 Aralık 2016 Çarşamba günü Veyisoğlu Köyünü ziyaret etti.

Köy Evinde yapılan ziyarette, Gökçebey Kaymakam V. Vali yardımcısı Sedat Yıldırım, ilçe jandarma komutanı  Bekir Kul, ilçe milli eğitim müdürü Fazıl Aytaş, ilçe özel idare müdürü İzzet Turpçu, ilçe tarım müdürü   Sevim Küçükbekir, toplum sağlık merkezi başkanı  Nuray Kurt, ilçe halk eğitim müdürü  Hüseyin Recep Topal, kaymakamlık yazı işleri müdürü Nuray Yiğit ve Veyisoğlu Derneği Başkanı Ali Rıza Yılmaztürk katıldı.

Veyisoğlu köyü halkından yoğun bir katılımı ile gerçekleşen ziyarette Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Sedat Yıldırım vatandaşlardan köyün sorunlarını dinledi. Ziyarette toplum sağlığı, hayvancılık,tarımsal amaçlı beklentiler,anıt ağacın bakım ve restorasyonu ile ilgili sorunlar dile getirildi. Kaymakam Yıldırım dile getirilen konulara sıcak ve çözüm odaklı yaklaşımı vatandaşları çok sevindirdi. Her bir konuyla ilgili daire müdürlerine gerekli talimatları veren Gökçebey Kaymakamı Veyisoğlu Köyünün konukseverliğinden çok memnun kaldığını belitti. Daha sonra veyisoğlu Köyü Muhtarı İsmail Aydemir köyün genel sorunları hakkında bilgi verdi.

Muhtar İsmail Aydemir ve Veyisoğlu köyü derneği başkanı Ali Rıza Yılmaztürk ziyaretlerinden dolayı Kaymakam ve beraberindeki daire müdürlerine teşekkür ettiler. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-12-29
Bu haber 1023 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 2657
  Bugün : 1321
  Toplam: 4176533
   Online :

  149 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama