"15 Temmuz Son Gece " Filminin Galası Yapıldı
Yapımcılığını ve yönetmenliğini Gökçebeyli sinema yönetmeni Mil yapımın sahibi Kemal Danacı'nın yaptığı "15 Temmuz Son Gece " filminin galası Çaycuma’da gerçekleşti.

Çaycuma Kültür Merkezinde gerçekleşen galaya belediye başkanları , siyasi parti temsilcileri , Çaycuma Hak ve Adalet platformu üyesi Stk temsilcileri , daire amirleri , okul müdürlerinin de içinde bulunduğu 500 kişi katıldı. Kültür merkezinde tüm koktuklar dolarken onlarca izleyicinin filmi ayakta izlediği görüldü.

Gökçebeyli olan filmin yönetmeni ve Mil Yapım Sahibi Kemal Danacı, film hakkında şunları söyledi: “Hem radyocuyum, hep tiyatro kökenliyim. Bu tür kalabalıklara çok defa seslendim. Ama başka bir heyecanımız var. Bu filmi 40 gün önce çekmeyi düşündük. Mevsimi çok geçirmeden çekip 40 gün sonra sizlerin karşısına çıkardık. Fikir babamız olan Bursalı arkadaşımız, şu an aramızda değil. Filmde emeği olan arkadaşlarımızın bir kısmı burada... Hepsine teşekkür ediyorum.” “15 Temmuz Son Gece” filmi darbe girişimi akşamı eşi ve çocuğunu bırakarak evinden çıkan ve Boğaz Köprüsü’nde vurularak şehit olan bir taksicinin hikayesini konu alıyor. 

Konuşmaların ardından gösterilen " 15 Temmuz Son Gece " filmi izleyenlerden tam not aldı.

15 Temmuz son gece filmin galasına oyuncular Erol Sertel, Zeynep Yeşil , Yıldıray Yıldızoğlu, Gamze Yeşil,  Teknik ekipten Görüntü yönetmeni Mert Türkmen, Kurgu Operatörü Emre Arslan ve Set kuaförü Tolga Bulut katıldı.

Filmin fragman izlemek için tıklayınız……

 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-12-07
Bu haber 1458 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 278
  Bugün : 120
  Toplam: 5687653
   Online :

  19 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama