Gökçebey İzcileri Eğitim Kampında

                      Gökçebeyli izciler 10.06.2009 Çarşamba günü Gökçebey şehir stadında izci kampı düzenlediler. İzcilerin 100 yıl Atatürk Tatil Köyünde düzenlenecek uzun süreli izci kampına hazırlık amacıyla düzenlenen kampa; Atatürk ilköğretim okulu izcileri, Cumhuriyet ilköğretim okulu, Gökçebey ilköğretim okulu izcileri katıldı. Bir gece süren kamp izci ateşi gece saat 21.00 de kaymakam Çetin KILINÇ, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fazıl AYTAŞ, İlçe Tarım Müdürü İrfan SOYSAL ve Halk Eğitim Merkez Müdür Baş Yardımcısı Oğuz YILMAZ tarafından yakılarak İzci Kampı başlatıldı. İzciler hazırladıkları gösterileri katılımcılara ve öğrenci velilerine sundular. Eğlenceli ve eğitici geçen gecenin ardından izciler kamp çadırlarında geceyi geçirdirler. Sabah kahvaltısını yaptıktan sonra bir günlük izci kampı sona erdi. Kampın etrafında izci velileri de geçenin ilerleyen saatlerine kadar kamp ateşinin başında oturdular.
                  İzci kampını hazırlayan İzci lideri Ali Hasırcı oldu Zeynep Hasırcı ve Aziz Kocaakman izcileri ile geceye destek verdiler izci lideri Ali Hasırcı yaptığı açıklamada “ Gökçebey’de ilk defa bir izci kampı kurmaktan ve bu ateşi yakmaktan onur duyduk daha çok öğrencinin bu faaliyetlere katılmasını bekliyorum izci kampını kurarken bize bu desteği sağlayan Kaymakamımız Çetin Kılınç’a, Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan’a Orman İşletme şefi Şenol Çakmaklı’ya, Başkent elektrik işletme şefi Rıfat Öztürk’e ve güvenliğimizi sağlayan Emniyet Amirimiz Adil Akkaya’ya teşekkür ederim” dedi.
                 İzci kampına Kaymakam Çetin Kılınç, İlçe Milli Eğitim müdürü Adem Gülşen, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fazıl Aytaş, ilçe tarım müdürü İrfan Soysal izci velileri ve çok sayıda halk katıldı.

İZCİ EĞİTİM KAMPINDAN RESİMLER

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-06-13
Bu haber 2120 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 160
  Toplam: 5671611
   Online :

  92 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

sevgi çubuk 2011-11-22 :

beyenmedim


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama