CHP GÖKÇEBEY KADIN KOLLARI AŞURE DAĞITTI..
 CHP Gökçebey İlçe kadın kolları üyeleri, Muharrem ayı nedeniyle Parti binası önünde aşure dağıttı. Partililerin ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşen Aşure Gününde birlik ve beraberlik mesajları verildi.
Esnaf ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği aşure dağıtımına CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Yoğun ilgi gören Aşure dağıtımında bugünlerin önemine değinen CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay “ İçinde bulunduğumuz Muharrem Ayı nedeniyle vatandaşlara aşure ikramı yaptıklarını belirterek, Bu ayın ruhunda kardeşliğin, birliğin, sevginin, anlayışın ve hoşgörünün anlamı saklıdır. Aşure günü paylaşma günüdür bir ve beraber olma günüdür. Sevginin ifadesi bolluk ve bereketin simgesidir.  Cumhuriyet Halk Partisi Gökçebey İlçe Örgütü olarak bu anlamlı ayı böylesine güzel bir etkinlikle hatırlatmak istedik. Allah niyetimizi kabul etsin. Aşure  Programı için emek veren tüm bayanlarımızın ellerine sağlık, bu etkinliğimize katılan ve bizleri yalnız bırakmayan tüm halkımıza teşekkür ediyorum” dedi

İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği lezzetiyle beğeni toplayan aşureler kısa sürede tükendi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-10-11
Bu haber 1449 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 278
  Bugün : 138
  Toplam: 5687671
   Online :

  19 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama