C.P Yem, Fuarın Gözdesi Oldu
29.09.2016 Perşembe günü görkemli bir törenle açılan, Zonguldak Valiliği ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) işbirliği ve Çaycuma Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen ve 4 gün sürecek olan Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarında C.P Yem'in standı ziyaretçi akınına uğradı.

Zonguldak’ta Yem sektörünün önde firmalarından Danacı  Tarım, açmış olduğu stantla Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının gözdesi oldu. C.P Yem bayiliğini yapan Danacı  Tarım’ın sahibi Cevdet Danacı, Fuarda  açmış olduğu stantla gövde gösterisi yaptı. Fuarın, en fazla ziyaret edilen stantlarının başında gelen Danacı Tarımın standına, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Fuar boyunca  müşterilerine çeşitli hediyeler dağıtan C.P  Yem Satış Müdürü Hakan Alparslan, Hayvan besleme uzmanı Eren Düzgün ve Batı Karadeniz bölge bayisi Cevdet Danacı fuarda müşterilerine tarım, hayvancılık ve yemlerle ilgili çeşitli sunumlar yaptılar,  sektördeki gelişmelerle ilgili bilgiler verdiler.

Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının kendileri açısından çok verimli geçtiğini kaydeden Danacı Tarım’ın sahibi Cevdet Danacı “ Hayvancılığın bilinçsiz yapıldığı 2000 li yıllarda CP YEM ile firmamızın başlattığı hayvana fayda insana fayda ülkeye fayda sloganıyla hayvancılıkta dünyaya örnek çalışmalarımızla aylık 5  ton dan bugün 900 lü tonlarda yem satışı gerçekleştirdik. Bu başarı bizim ve tüm çiftçilerimizin başarısıdır. Bu yolda bizi destekleyen ve bize inanan herkese teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca Çaycuma’da  düzenlenen Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bölgemizi bir adım daha ileriye taşıyacağına inanıyorum. Fuar organizasyonunda emeği geçen herkesi kutluyoruz” dedi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-10-02
Bu haber 2310 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 278
  Bugün : 155
  Toplam: 5687688
   Online :

  28 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama