Gökçebey’de AK Parti'den CHP’ye Bayram Ziyareti..
Ramazan Bayramının İkinci günü Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanlığı, CHP Gökçebey İlçe Örgütü’nü ziyaret ederek bayramlaştı.

Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın  ve yönetim kurulu üyeleri  CHP Gökçebey İlçe Örgütü’ne bayram vesilesiyle bir ziyaret gerçekleştirdi. CHP Gökçebey İlçe başkanı Cem Oktay AK Parti heyetini kapıda karşıladı. Karşılamada CHP İlçe başkanı Cem Oktay, yönetim kurulu üyeleri ve partililer hazır bulundu.

Samimi anların  yaşandığı Bayram ziyaretinde konuşma yapan AK Parti Gökçebey ilçe başkanı Lokman Aydın “Sayın Oktay’ın bize yaptığı dünkü ziyarete karşı, hem bir iadeyi ziyaret, hem de bayram ziyareti yapmak istedik” dedi.
 Aydın Gökçebey’i  nasıl ileriye götürebiliriz. Biz sadece bunun gayreti içerisindeyiz Kısır çekişmeler yerine konuşabiliyor olmak biraraya geliyor olmak sorunların çözümünde etkili olacaktır “ diye konuştu.

Aydın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay bayramda AK Parti  temsilcilerimizi burada görmek beni ayrı bir mutlu etti. Bu resim Gökçebey’imize gerçekten çok yakışıyor” dedi. Oktay, Gökçebey için çalışmalara devam edeceklerini,  Gökçebey’in sorunlarının çözümünde birlikte çalışacaklarını söyledi.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-07-06
Bu haber 986 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1818
  Bugün : 1447
  Toplam: 4610446
   Online :

  90 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama