Gökçebey’de Gizli Kalmış Bir Cennet 'Kantar Şelalesi' 4K Video Çekimi
Gökçebey eski Tefen nahiyesi Muhtarı merhum Hüsamettin Batur’un Torunları Hüsamettin Batur ve Tahsin Batur Gökçebey’de gizli kalmış bir cennet Kantar şelalesi'nin havadan 4K Video çekimini gerçekleştirdiler.
Hüsamettin Batur ve Tahsin Batur kardeşler 4K ekran çözünürlüğünde video çekmek için DJI firmasının üretimi (drone) cihazla, görüntüleri 02 Nisan 2016 tarihinde çektiler.

KANTAR ŞELALESİ ;
Gökçebey ilçesine bağlı Namazgah-Hacımusa köyleri istikametinde gidilir. İlçe merkezine yaklaşık 9km mesafede bulunmaktadır. Uzunluğu 18 metreyi bulan 'Kantar Şelalesi' görenleri kendine hayran bırakıyor. Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde gizli kalmış cennet diye adlandırılan 'Kantar Şelalesi' ilgi bekliyor. Uzunluğu 18 metreyi bulan doğal şelale, Hacımusa Beldesinin Kocadere vadisinden Gökçebey ilçesine uzanıyor.

DEĞERLENDİRME:
Gökçebey, gerek tarihi gerek doğal birçok güzelliği içerisinde yaşatmaktadır. Bu potansiyel, ne yazık ki, sahipsiz kalmış ve zamanın kucağına adeta fırlatılmış haldedir. Her geçen gün, aleyhimize işlemektedir. Gökçebey’i dünyaya tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen 4K çekimi Kantar şelalesi bir başlangıç olacaktır. Gökçebey, hepimizin memleketidir.

Videoyu tam ekran izleminizi tavsiye ederiz…….
BATUR KARDEŞLERİN 'KANTAR ŞELALESİ' 4K VİDEO ÇEKİMİ TIKLA İZLE


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-04-04
Bu haber 2983 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1608
  Bugün : 1223
  Toplam: 4710089
   Online :

  56 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Kazım Kulluk 2016-04-11 :

Elinize yüreğinize sağlık Bu şelale Namazgah köyü sınırları içerisinde olup halk arasında SUUÇA adıyla bilinir. Namazgah adına teşekkür ederim


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama