İl Dernekler Müdürü V. Ak, Gökçebey Kaymakamı Bilgin’i Ziyaret Etti
Zonguldak İl dernekler müdür V.Gülden Ak Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin’i makamında ziyaret etti
Gökçebey ilçesinde kurulu ve faaliyette bulunan dernek yöneticilerine dernekler mevzuatı işleyişi konusundaki tereddütlerini gidermek ve bilgilendirmek amacıyla eğitim semineri için ilçeye gelen Ak, bu kapsamda Gökçebey Kaymakamı Bilgin’i makamında ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.
Kaymakam Bünyamin Bilgin Zonguldak İl Dernekler Müdür V. Gülden Ak’ın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek dernek yöneticilerinin bilincinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılmasının önemini belirtti.
 
Gökçebey Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen Dernekler eğitim toplantısına, İl Dernekler Müdür V. Gülden Ak, Gökçebey kaymakamlığı dernekler masası memuru Sevda Başlı ve Gökçebey ilçesinde kurulu ve faaliyette bulunan dernek yöneticileri katıldı. Toplantıda, İl Dernekler Müdür V. Gülden Ak, Gökçebey ilçesinde kurulu ve faaliyette bulunan dernek yöneticilerine dernekler mevzuatı ve işleyişi konusunda bilgi verdi. Dernek yöneticileri ile görüş alışverişinde bulunulan bilgilendirme toplantısı dilek ve temennilerle sona erdi.
Toplantının ardından dernek biriminin iş ve işlemlerini tespit edebilmek ve destekleyici bilgi aktarımı yapılarak denetim yapıldı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-03-09
Bu haber 1196 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 991
  Bugün : 177
  Toplam: 5645633
   Online :

  41 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama