CHP GÖKÇEBEY İLÇE TEŞKİLATINDAN, ALTUN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gökçebey İlçe başkanı Cem Oktay ve yönetim kurulu üyeleri, CHP il Başkanı Ahmet Altun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette, CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay ve  yönetimi ile birlikte, CHP il teşkilatı da hazır bulundu. Ziyaret esnasında parti çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunulurken, karşılıklı olarak başarı temennisinde bulunuldu.

CHP İl Başkanı Ahmet Altun, ziyaretleri nedeniyle Oktay ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Altun, şunları söyledi, “Gökçebey ilçe örgütümüz, tüm yönetim kadrosuyla kongre sonrası il başkanı seçilmem münasebetiyle hayırlı olsun ziyaretine gelmişler. Hepsine teşekkür ediyorum.”

Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay “Bugün Gökçebey ilçe yönetimi olarak il başkanımız Ahmet Altun’a hayırlı olsun ziyaretine geldik. İl başkanımızın öncülüğünde hep birlikte el ele omuz omuza vererek Zonguldak’ta güzel çalışmalarımızı başarılı bir şekilde sürdüreceğimizden ve CHP'yi Zonguldak’ta layık olduğu düzeye yükselteceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın." Dedi 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-02-01
Bu haber 885 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 2003
  Bugün : 378
  Toplam: 4611380
   Online :

  65 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama