CHP GÖKÇEBEY İLÇE ÖRGÜTÜ KÖYLERDE KANDİL SİMİDİ DAĞITTI
Cumhuriyet Halk Partisi Gökçebey İlçe örgütü Berat Kandili dolayısıyla köylerde kandil simidi dağıttı.
Cumhuriyet Halk Partili kadınlar, seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Köy, Köy kapı kapı gezen CHP'li kadınlar, hafta Başı Berat Kandilini de unutmadı. Köylerde vatandaşları ziyaret eden CHP Gökçebey ilçe Başkanı Cem Oktay, beraberinde  yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları ile birlikte Vatandaşların Berat Kandilini tebrik ederek, kandil simidi dağıttılar. İlçe Başkan Cem Oktay ve yönetim, kadın kollarından oluşan ekipler simitleri dağıtarak kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediler.
Vatandaşlara kandil simidi ikram eden CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay, mübarek Berat Kandili’nin ruhunu yaşamak ve yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla vatandaşlara kandil günlerinde çeşitli ikramlarda bulunduklarını söyledi. Başkan Oktay, “Öncelikle tüm İslam aleminin ve hemşerilerimizin mübarek Beraat Kandilini kutluyorum. Böyle hayırlı bir günde, en azından bir kandil simidi ikram etmeyi düşündük. Bu amaçla halkımıza kandil simidi dağıttık” diye konuştu
 
İlçe Başkanı Oktay, ayrıca Gökçebey’e bağlı Veyisoğlu, Çukur ve Davutoğlu camilerinde de akşam namazından sonra Camiden çıkan vatandaşlara kandil simidi dağıttıklarını söyledi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-06-02
Bu haber 982 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 2003
  Bugün : 575
  Toplam: 4611577
   Online :

  81 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama