GÖKÇEBEY MMÇ-MYO ÖĞRENCİLERİ KEP FIRLATTI
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) 2014- 2015 akademik yılı sezonunda Çaycuma ve Gökçebey’den toplam 702 öğrenci coşkuyla mezun oldu.
 
Çaycuma şehir stadında yapılan etkinliğe; CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Gökçebey İlçe Kaymakamı Bünyamin Bilgin, Çaycuma İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, BEÜ Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, BEÜ Gökçebey Mehmet-Mithat Çanakçı Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Adnan Topuz, Çanakcılar Şirketler Grubu  yönetim kurulu üyesi Mithat Çanakcı, Üniversite akademisyenleri, öğrenciler ve öğrenci velileri ile çok sayıda kalabalık katıldı.
 
Program öncesi konuşan Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Meslek Yüksekokulu Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında Çaycuma Meslek Yüksekokulu’ndan 552, Gökçebey Mehmet-Mithat Çanakçı Meslek Yüksekokulu’ndan ise toplam 150 öğrencinin mezun olduğunu belirtti. Rektör Özer, “Çaycuma kampüsümüz son yıllarda hem fiziki yapısı hem de insan kaynakları açısından olağanüstü bir gelişmeye ve büyümeye tanık oldu. Çok sayıda yeni programı açtık, öğrenci ve öğretim elamanı sayısında çok büyük artışlar gerçekleştirdik. Büyük çevre düzenlemeleri yaptık, yeni eğitim binaları ve laboratuarları hizmete aldık. En son Çaycuma kampüsümüzde faaliyet gösterecek olan Çaycuma Sivil Havacılık Yüksekokulu’nu kurduk. Benzer şekilde Gökçebey MYO’yu da güçlendirmek için önemli projeleri birer birer hizmete almaktayız. İnşallah kapmüslerimiz bu yatırımlarımızla önümüzdeki yıllarda çok daha gülü eğitim üsleri olacaklardır. Bu süreçte bize büyük destek olan Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay’a Çanakçı Ailesine, Ali Osman Odabaş’a, Çaycuma ve Gökçebey Yüksek Öğretim Kurumlarını Destekleme Derneklerine ve diğer hayırseverlerimize şahsım ve üniversitem adına şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca bu süreçleri başarıyla yürüten Çaycuma MYO Müdürümüz Hikmet Yazıcı’yı ve Gökçebey MYO Müdürümüz Adnan Topuz’u ile çalışma arkadaşlarını kutluyor, öğrencilerimize de yeni yaşamlarında daima başarı ve mutluluk getirmesini diliyor, yolunuz ve bahtınız açık olsun diyor hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
 
Rektör Özer’in konuşmasının ardından meslek yüksekokulunda başarılı olan öğrencilere, CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin, BEÜ Meslek Yüksekokulu Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, BEÜ Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, hayırsever Mehmet Çanakçı, Çaycuma ve Gökçebey Yüksek Öğretim Kurumlarını Destekleme Derneği Başkanı Hayri Kandemir tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi. Daha sonra mezun olan öğrencilere belge takdim edildikten sonra öğrenciler müzik eşliğinde havaya kep fırlattı. Öğrenciler etkinlik sonunda gönüllerince eğlendi. 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-05-28
Bu haber 1336 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1546
  Bugün : 746
  Toplam: 4887526
   Online :

  97 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama